Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele scara 1/18 (https://forum.4tuning.ro/688-machetele-mele-scara-1-18.html)
-   -   Machetele mele - FED express (https://forum.4tuning.ro/688-machetele-mele-scara-1-18/187424-machetele-mele-fed-express.html)

FED express 13-05-10 17:47

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by mikkado (Post 3356601)
Super Plymouth-ul, detalii destul de bune.Sa o stapanesti sanatos ;)

Multumesc la fel.Am vazut ca si tu ai niste piese foarte interesante.Bravo si la mai multe!

FED express 13-05-10 18:33

Re: Machetele mele - FED express
 
10 Attachment(s)
Astazi doua machete una dion Kit, iar una cu tuning ”de fabrica”.
1.Subaru Impreza 1/24 Bburago
2.Volkswagen 1600 Typ 3 1/24 Maisto-Provine din Kit

2010 13-05-10 20:15

Re: Machetele mele - FED express
 
Imi place babuta Vw, frumoasa si culoarea ei:!:

FED express 13-05-10 20:49

Re: Machetele mele - FED express
 
Mersi. E oldtimer si cand gasesc vreun oldtimer nu ma sfiiesc sa il cumpar.Imi plac mult au o eleganta aparte.Marca mergea mai bine pe verde.

2010 13-05-10 23:11

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3358028)
Mersi. E oldtimer si cand gasesc vreun oldtimer nu ma sfiiesc sa il cumpar.Imi plac mult au o eleganta aparte.Marca mergea mai bine pe verde.

Cred ca da, eu am avut-o pe grena

DrifterGT 14-05-10 00:54

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3357706)
Astazi doua machete una dion Kit, iar una cu tuning ”de fabrica”.
1.Subaru Impreza 1/24 Bburago
2.Volkswagen 1600 Typ 3 1/24 Maisto-Provine din Kit

Tie nu ti se pare ceva ciudat la Subaru ? Mie da , si o sa intrebi CE? Ete volanu e prea lasat :shock:

FED express 14-05-10 19:06

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3358579)
Tie nu ti se pare ceva ciudat la Subaru ? Mie da , si o sa intrebi CE? Ete volanu e prea lasat :shock:

Nu judeca pe cine nu cunosti..eram sigur ca cineva o sa observe si este absolut normal sa observi daca ai ochi buni.Acum sa va explic.Cand am cumparat macheta, mai demult, nu am stat sa ma chiombesc la ea cu orele (si rau am facut) si am luat-o fara sa imi dau seama de defect.Acasa am observat, dar fiindca sunt tot timpul ocupat si am tot alte machete la care mai lucrez, nu mi-am facut timp sa ii modific si eu umpic volanul sa stea mai bine.Eram sigur ca veti observa si ma bucur ca ati facut-o.Deci sper ca nu m-ai crezut chiar asa de imatur si chiar daca am doar 15 ani, nu inseamna ca as fi sarit imediat sa intreb CEEE??-Bravo! ai simt de observatie, ma bucur ca a observat cineva, inseamna ca se mai uita cineva si pe thread-ul asta :)

FED express 14-05-10 20:20

Re: Machetele mele - FED express
 
7 Attachment(s)
Astazi va prezint doua suv-uri:
1-Land Rover Defender de la Hongwell Cararrama 1/24
2-Infiniti FX 45 de la Maisto 1/24
se deschid usile si capota la toate

2010 14-05-10 20:27

Re: Machetele mele - FED express
 
Frumos Defender,:!: imi place

DrifterGT 14-05-10 20:51

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3360195)
Nu judeca pe cine nu cunosti..eram sigur ca cineva o sa observe si este absolut normal sa observi daca ai ochi buni.Acum sa va explic.Cand am cumparat macheta, mai demult, nu am stat sa ma chiombesc la ea cu orele (si rau am facut) si am luat-o fara sa imi dau seama de defect.Acasa am observat, dar fiindca sunt tot timpul ocupat si am tot alte machete la care mai lucrez, nu mi-am facut timp sa ii modific si eu umpic volanul sa stea mai bine.Eram sigur ca veti observa si ma bucur ca ati facut-o.Deci sper ca nu m-ai crezut chiar asa de imatur si chiar daca am doar 15 ani, nu inseamna ca as fi sarit imediat sa intreb CEEE??-Bravo! ai simt de observatie, ma bucur ca a observat cineva, inseamna ca se mai uita cineva si pe thread-ul asta :)

Ooo da :P frumos raspuns , nu era o chestie rautaciuoasa , numai ca si eu am avut o problema la fel . Se poate regla foarte usor , este de la nitul ce'l tine :P

Infinity e frumos ce sa mai :oops:

makvld 15-05-10 09:33

Re: Machetele mele - FED express
 
infinity e maisto kit?:D...e frumos ce sa zic...sper sa apara unu si la mine in colectie pe viitor(e pe lista must have:) ):D

FED express 15-05-10 19:27

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3360441)
Ooo da :P frumos raspuns , nu era o chestie rautaciuoasa , numai ca si eu am avut o problema la fel . Se poate regla foarte usor , este de la nitul ce'l tine :P

Infinity e frumos ce sa mai :oops:

Sper ca nu a sunat prea rau..chiar nu vroiam sa supar sau ..intelegi tu..mersi de pont cu prima ocazie ii fac volanul ala...Ma bucur ca iti place Infinity am vazut ca ai ceva suv-uri prin colectie..eu nu sunt mare pasionat ..

FED express 15-05-10 19:34

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by makvld (Post 3361180)
infinity e maisto kit?:D...e frumos ce sa zic...sper sa apara unu si la mine in colectie pe viitor(e pe lista must have:) ):D

e kit 100%..:)

CALIN 79 15-05-10 20:10

Re: Machetele mele - FED express
 
Frumoase amandoua, Defender-ul il am si eu tot Cararama dar 1:43, Infiniti mi-ar placea si mie daca as gasi 1:43.

FED express 15-05-10 20:49

Re: Machetele mele - FED express
 
Quote:

Originally Posted by CALIN 79 (Post 3362712)
Frumoase amandoua, Defender-ul il am si eu tot Cararama dar 1:43, Infiniti mi-ar placea si mie daca as gasi 1:43.

hmm...sa inteleg ca esti pasionat de machete 1/43..ai incertcat pe ebay?? vezi poate dai de ceva


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2024 4Tuning