Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Nokia N82 Black (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/186490-nokia-n82-black.html)

mih21 04-05-10 18:06

Nokia N82 Black
 
Nokia N82 Black, ca nou, aspect nota 9.5, orice retea, 25 ore lifetimer, ultima versiune de soft cu limba romana. Am la el cutie, carti, card microSD 1 Gb, incarcator, handsfree Nokia, cablu date. Pret fix 500 Ron.

Accept variante in special cu Nokia, care sa nu fie supraevaluate (ca asa puteam sa pun si eu pe asta la 700 ron). Ma intereseaza 5800,E51,N78,N95 etc.

0743716008
Yahoo: n.mihai21

sorcer 04-05-10 18:19

Re: Nokia N82 Black
 
am un n73 +dif daca te-ar interesa!

quick_silver2 04-05-10 18:27

Re: Nokia N82 Black
 
Dami te rog idu tau, vreau sa iti propun un schimb!
Dami pm , ca intru rar!

mih21 04-05-10 18:29

Re: Nokia N82 Black
 
anuntul e doar pt bucuresti, nu ma complic cu posta/curier din pacate. Doar daca sunteti pe aici facem ceva.

mih21 05-05-10 14:02

Re: Nokia N82 Black
 
vandut


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning