Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand pt e30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/186356-vand-pt-e30.html)

buzze2008 04-05-10 00:22

vand pt e30
 
vand pt bmw e30 urmatoarele piese: bara rigidizare din aluminiu 150lei,eleron M Technic 1 200lei,geamuri fata electrice 300lei, trapa electrica 400lei si interior recaro 4 usi cu tot cu fete de usi 250e.relatii la 0765477411 sau id buzze2008.

Ali_ump 04-05-10 10:14

Re: vand pt e30
 
Quote:

Originally Posted by buzze2008 (Post 3331379)
vand pt bmw e30 urmatoarele piese: bara rigidizare din aluminiu 150lei,eleron M Technic 1 200lei,geamuri fata electrice 300lei, trapa electrica 400lei si interior recaro 4 usi cu tot cu fete de usi 250e.relatii la 0765477411 sau id buzze2008.

Nu mai lasi nimic la Mtech1 ?

buzze2008 08-05-10 13:36

Re: vand pt e30
 
up................................................ .....................

buzze2008 13-05-10 08:51

Re: vand pt e30
 
up................................................ .........

buzze2008 16-05-10 22:50

Re: vand pt e30
 
up................................................ ..

buzze2008 24-05-10 22:09

Re: vand pt e30
 
up...............................................

InJust 31-05-10 08:08

Re: vand pt e30
 
mai ai bara de rigidizare? din ce material e facuta? s-o potrivi pe un 324 TD?

optimus 22-06-10 22:13

Re: vand pt e30
 
sal ma intereseaza si pe mine toata instalatia geamurilor eletrice , butoane, cabluri , releu,etc

DOAR DACA E DE COUPE 1986

buzze2008 06-10-10 08:31

Re: vand pt e30
 
bara de rigidizare sa dat geamurile sunt de 4 usi 86 87.

Ali_ump 06-10-10 09:01

Re: vand pt e30
 
Quote:

Originally Posted by buzze2008 (Post 3706068)
bara de rigidizare sa dat geamurile sunt de 4 usi 86 87.

zici ca n-are merge pe coupe macaralele ...am partea stanga dusa! Dai separat daca e sa mearga?


All times are GMT +2. The time now is 00:11.

- Copyright 2026 4Tuning