![]() |
clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
care pe care?
si nu in ultimul rand, ce ati prefera clio sau 206? |
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
as alege 206, pt ca imi place mai mult, si park e mai frumos, mai stabil,iar motorul se poate observa ca e mai puternic.
PS care clio? dintre cel nou si 206 as alege clio, dar dintre cel vechi si 206 as alege 206 |
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
0-100km
clio 12.2 206 12.8 discutia este intre clio 2 si 2006 |
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
Quote:
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
clio 2 vs 207 inseamna, nu?
ontopic: pe care as prefera-o? pe nici una. |
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
206 nu 207
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
Quote:
206 e mai rapid in configuratia asta..dar e prea scump.In plus,e mai gay decat un barbat in fusta...macar in acest ultim caz exista posibilitatea sa fie scotian. |
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
vorba ta Race masinutza asta chiar k e gay!e facuta special pentru femei nu ptr barbati!am fost la SIAB si m-am urcat in Clio2 si chiar nu ma asteptam sa fie asa de confortabil si calitatea interiorului chiar m-a surprins in schimb 206 e cam depasita la toate capitolele de Clio.daca vb de 207 e cu totul altceva dar prefer Clio2 ptr design si motor.
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
eu vorbesc de 206 ( acel 2.0 hdi 90 cp) si de clio 2 (1.5 dci 82cp)
nu este vorba nici despre clio3 si nici despre 207 |
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
clio 2, eu asa zic, si da sunt subiectiv, pt ca am unul si am facut un 206 hdi de 90, nu ca ar fi foarte relevant...dar parerea mea, clio 2 e mai...masculin decat 206, plus ca vine din standard cu mai multe...
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
2 Attachment(s)
poze cu cele doua.
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
clio as alege :D parerea mea
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
Eu as alege 206 pt. ca Renault-ul nu mi-a placut niciodata!
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
Prefer si eu mai mult un Clio 2.....206 vezi peste tot....Si aspectu' la clio e mai inovativ decat la 206....206-urile is vechi deacuma.....
|
Re: clio dci 82cp vs 206 hdi 90cp
imi place mai mult clio :) e mai frumos de 206... m-am km plictisit :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning