![]() |
FETE SI MASINI
Am creiat aceasta sectiune special pentru a vedea si noi ce bolizi mai conduc fetele prin Capitala Moldovei asa ca va rog sa postati fotografii cu masinutele lor :-)
|
re: FETE SI MASINI
1 Attachment(s)
M3-ul alb cu numar de Neamt :-P , condus de o domnisoara bruneta :-P .
|
re: FETE SI MASINI
2 Attachment(s)
|
re: FETE SI MASINI
10 Attachment(s)
alte poze cu M3-ul e92 alb 8)
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
7 Attachment(s)
Quote:
|
re: FETE SI MASINI
:Dincercati sa prindeti si fetele nu doar masinile va rog!
|
re: FETE SI MASINI
ok.. la urmatoarea intalnire poate ;)
|
re: FETE SI MASINI
incercati si prin trafik sa le gasiti mai ales sambata pe copou ii full:D
|
re: FETE SI MASINI
Si pe fata cu M3-ul al tot Roxana o cheama,e din Roman.
|
re: FETE SI MASINI
cei din club bmw o cunoasteti p tipa cu vs 77bmw park o bruneta hmmm:lol:
|
re: FETE SI MASINI
si uite asa am aflat scopul pentru care a deschis drobeta topic :)
|
re: FETE SI MASINI
Ei si tu acum skimpy ii strici toate combinatiile. :(
|
re: FETE SI MASINI
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:23. |
- Copyright 2026 4Tuning