Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Apple iPhone 3G (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/184061-vand-apple-iphone-3g.html)

www.g5m.ro 21-04-10 20:41

Vand Apple iPhone 3G
 
Vand Apple iPhone 3G telefonul este tinut numai in husa nu are nici o urma de utilizare este de nota 10/10
Vine insotit de incarcator si cablu de date !!! Si il folosessc pe orange !!!

Pret 1.000 ron

0723 040 636


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning