Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1839-intalnirea-membrilor-4tuning-constanta.html)

icstere 18-12-09 15:33

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
distractie la aqua deseara poate apar membrii 4tuningului constanta la o alunecare controlata cu spatele... :):D

iulian520i 10-02-10 22:04

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Unii pot face asta si cu fata... ;)

Sonny™ 25-07-10 21:22

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
nu va mai intalniti?sau nu mai spuneti si pe forum..?

GABBY_ 19-03-11 09:33

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Se mai organizeaza anul asta vreo intalnire?Se apropie jumatatea anului...intreb si eu de curiozitate.
Sanatate

YZF-PWR 21-03-11 18:22

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Pei hai ca punem in miscare ceva daca vreti. Dar facem iar in aer liber? Nu facem ceva frumos la Roma Caffe pe unirii , vorbesc cu baiatu de la bar sa lungeasca happy hour cu 6 lei 1 cafea + doza de suc pana pe la 18:00 ca normal e pana la 14:00 , cu ocazia asta nu vor mai sta bisericute intr-un loc si altul stam toti la un loc , ca stim prea bine ca deobicei stam prieteni la prieteni , si intalniri cam asta ar avea ca interes sa ne cunoastem toti.
Cine e de acord sa facem asta la un bar sa zica si punem in miscare ceva pun un anunt.
Bafta

YCEE 21-03-11 20:19

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 4188574)
Pei hai ca punem in miscare ceva daca vreti. Dar facem iar in aer liber? Nu facem ceva frumos la Roma Caffe pe unirii , vorbesc cu baiatu de la bar sa lungeasca happy hour cu 6 lei 1 cafea + doza de suc pana pe la 18:00 ca normal e pana la 14:00 , cu ocazia asta nu vor mai sta bisericute intr-un loc si altul stam toti la un loc , ca stim prea bine ca deobicei stam prieteni la prieteni , si intalniri cam asta ar avea ca interes sa ne cunoastem toti.
Cine e de acord sa facem asta la un bar sa zica si punem in miscare ceva pun un anunt.
Bafta

cred ca sunt multi de acord .. o initiativa buna... 1+
eu vin daca se face

Ingerasul99 21-03-11 21:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
La un bar este ok , dar problema e ca totusi la bar , mese separate si cam naspa.
In aer liber ar merge si un gratar una alta.

DyZ 21-03-11 21:46

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
facem la un spice sa ne intovarasim =))

YZF-PWR 21-03-11 23:23

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
e un bar mai restrans sa zic asa capacitate 60 de pers si se vede fiecare din cam toate unghiurile , cum credeti voi , eu la majoritatea intalnirilor in aer liber vedeam membri care oricum stateau mai separati de altii , asa zisele bisericute , eu astept parerea voastra ca sa stiu daca vbesc cu baiatu si sa stabilim o data anume

h0p3r 21-03-11 23:33

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
go ady, go ady :)))) da frate ideea e buna....cand o pui in aplicare??? :-)

YZF-PWR 21-03-11 23:35

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
pai sa vad ce zice lumea si dam un anunt cu vreo saptaman sau chiar doua ca stie lumea din timp , ca anii trecuti se plangeau ca e din scurt

tzunny 22-03-11 07:34

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 4189695)
e un bar mai restrans sa zic asa capacitate 60 de pers si se vede fiecare din cam toate unghiurile , cum credeti voi , eu la majoritatea intalnirilor in aer liber vedeam membri care oricum stateau mai separati de altii , asa zisele bisericute , eu astept parerea voastra ca sa stiu daca vbesc cu baiatu si sa stabilim o data anume

Cred ca exagerezi cu capacitatea. Sunt 4-5mese de 5-6 persoane.. :lol:

Ingerasul99 22-03-11 11:52

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Ne supunem majoritatii daca e nevoie.

YZF-PWR 22-03-11 19:08

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Cred ca nu ai mai fost de mult ;) prima aripa sa zic asa a barului are 5 mese de cate 5 persoane care sa stea lafait , ( 3 scaune si 2 mai grasi pe canapea ) , plus o masa mare cu 2 canapele si 3 scaune deci inca 7 persoane , si in aripa noua inca doua mese medii plus una mare cu un numar mai mare de scaune , plus scaune la bar. Aripa noua s-a deschis in decembrie .

tzunny 23-03-11 09:37

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
My bad! Nu am mai fost de ceva timp!


All times are GMT +2. The time now is 15:22.

- Copyright 2024 4Tuning