Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1839-intalnirea-membrilor-4tuning-constanta.html)

D_M_X 28-09-09 18:07

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by Sofro (Post 2675856)
Da uitasem sa mentionez ca el venise pe jos...si l-am luat eu in masina pana unde am fost sa bem un suc si intamplator i-am dat putin ....la care tipu: "da tu dc schimbi asa???ca eu la bmw`u meu ii dau pana in 13 mii de ture ca sa rup pistoanele si injectoarele"...:)

..........hahahhahahahahahahhaah eu ii dadeam drumu din mers. Asta e bun de tinut ca si asa vine iarna si se mai distreaza lumea cu el... :))

Sofro 28-09-09 18:10

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by D_M_X (Post 2675965)
..........hahahhahahahahahahhaah eu ii dadeam drumu din mers. Asta e bun de tinut ca si asa vine iarna si se mai distreaza lumea cu el... :))

Uite daca vrei iesim intr-o zi si il aduc si pe tip...sa ai si tu o discutie cu el,dar sfatul meu e sa nu.noi dupa seara respectiva am cazut in depresie.stateam si ne gandeam daca intr-adevar mai exista pe lumea asta astfel de fenomene sau tipu` si-a batut p... de noi urat de tot:)

zbuf 28-09-09 18:47

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
:)).unde l-ati gasit mai fratilor????e fenomen omu ce sa mai:))

ct11lyv 28-09-09 20:46

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
io i`am sugerat sa aiba grija cum pune motoru ala cu capu in jos sa nu dea uleiu pe afara.. ;)) :D

Blondy26 28-09-09 23:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
eu zic ca nu o sa mai iasa la suc cu nici unu din noi daca vede cele scrise mai sus:))...poate se prinde. sau poate zice ca suntem o gramada de idioti:))

Razvan-CT 28-09-09 23:39

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
una peste alta .. nu puteti sa spuneti ca baiatul nu a fost "genial".. macar am avut si noi de cine sa radem..

Most_Wanted 29-09-09 02:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Si totusi nici o poza ?

Blondy26 29-09-09 02:10

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
s-au tras ceva poze din cate am observat, o sa fie puse pe forum cred, cel putin cele ale lui weebo (eu sper sa nu apar in niciunele, totusi :|)

semjke 29-09-09 10:10

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Am prins o singura dilema a inginerului atunci cand a ridicat problema ceva de genul, citez: "daca pistoanele de 1.4 de bmw, se potrivesc pe dacie...". Pe restul le-am auzit si am tras o portie sanatoasa de ras. Toti cei care l-au "sfatuit" au fost de nota 10+. :lol: :D


Am doar doua poze, acumulatorii i-am imprumutat lui DarkJEDI si a facut el mai multe. Alex pune si tu ce poze ai facut.. acum nu-mi merge upload`ul, cand se repara le pun ... rds :help:

Sofro 29-09-09 10:12

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by semjke (Post 2677553)
Am prins o singura dilema a inginerului atunci cand a ridicat problema ceva de genul, citez: "daca pistoanele de 1.4 de bmw, se potrivesc pe dacie...". Pe restul le-am auzit si am tras o portie sanatoasa de ras. Toti cei care l-au "sfatuit" au fost de nota 10+. :lol: :D


Am doar doua poze, acumulatorii i-am imprumutat lui DarkJEDI si a facut el mai multe. Alex pune si tu ce poze ai facut.. acum nu-mi merge upload`ul, cand se repara le pun ... rds :help:

Alex a incercat sa faca poze dar nu i-au iesit ca i le-am cerut si eu.doar ce isi luase aparatu si n-a reusit sa-l incarce si etc:)

X-Ray-Eyes 29-09-09 13:26

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by Sofro (Post 2675856)
Da uitasem sa mentionez ca el venise pe jos...si l-am luat eu in masina pana unde am fost sa bem un suc si intamplator i-am dat putin ....la care tipu: "da tu dc schimbi asa???ca eu la bmw`u meu ii dau pana in 13 mii de ture ca sa rup pistoanele si injectoarele"...:)

Si nu ai oprit masina pe dreapta sa ii deschizi usa si sa ii dai un picior sa sara afara din masina ?

De penali e plina lumea ... daca il plimba vreunu cu 400cp se pisha pe crac si se si caca pe el de frica .
Campioni de NFS ...

semjke 29-09-09 20:15

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
2 Attachment(s)
pozele despre care vorbeam, imi cer scuze pentru calitatea lor.:sad: DarkJEDI hai cu pozele, ca ai facut mai multe.

Sofro 29-09-09 22:19

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by X-Ray-Eyes (Post 2678041)
Si nu ai oprit masina pe dreapta sa ii deschizi usa si sa ii dai un picior sa sara afara din masina ?

De penali e plina lumea ... daca il plimba vreunu cu 400cp se pisha pe crac si se si caca pe el de frica .
Campioni de NFS ...

Daca as fi facut ce zici tu unde mai era distractia si hohotele de ras de dupa?si evident lucrurile de povestit?:))) asa ca am tacut si am inghitit in sec:P.Da si eu as fi curios daca l-ar plimba cineva cu o masina de 200-300-400cp oare cum s-ar comporta?il auzi ca zice "are vreo o mie de cai si 2 turbine" :P.Btw la intalnire lumea i-a zis ca am pe masina 2 turbine si el chiar a crezut:)

semjke 29-09-09 22:38

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by Sofro (Post 2679566)
Btw la intalnire lumea i-a zis ca am pe masina 2 turbine si el chiar a crezut:)

Elementul surpriza a fost ca le ai ascunse in cutia filtrului de aer si a fost dificil pana le-a localizat 'inginerul' :lol:

Sofro 29-09-09 22:47

Re: Intalnirea membrilor 4tuning Constanta
 
Quote:

Originally Posted by semjke (Post 2679630)
Elementul surpriza a fost ca le ai ascunse in cutia filtrului de aer si a fost dificil pana le-a localizat 'inginerul' :lol:

Ah da scuze...uitasem:))))))))))))))))))))


All times are GMT +2. The time now is 04:02.

- Copyright 2024 4Tuning