![]() |
Volkswagen Kafiter Club
n-am vrut sa fac topic nou,dar poate sunteti interesat mai ales cei care nu stau departe ! (daca nu am procedat bine cu acest mesaj,rog un moderator sa-l stearga)
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1271360749 Intalnire internationala editia I ps:daca cumva o sa fiti interesati,o sa mai postez 'noutati' despre acest eveniment |
| All times are GMT +2. The time now is 23:08. |
- Copyright 2026 4Tuning