Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Blackberry (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/183429-vand-blackberry.html)

MeMutzu 18-04-10 20:33

Vand Blackberry
 
Vand Blackberry 8800 nu este troznit functioneaza totul la el si a fost folosit doar de mine.Accept schimb cu nokia N95 de 8gb plus diferenta din partea mea daca este nevoie.pt detalii add blackboy_soad sau 0768672422 dar dupa 1 jumatate.Pret foarte atractiv.

22VIN 18-04-10 21:44

Re: Vand Blackberry
 
Pune pretul si poze reale.

MeMutzu 19-04-10 16:20

Re: Vand Blackberry
 
3 Attachment(s)
Poze reale:-)8)

MeMutzu 20-04-10 09:44

Re: Vand Blackberry
 
Pret 400 negociabil:D

MeMutzu 21-04-10 20:47

Re: Vand Blackberry
 
380 negociabil

MeMutzu 22-04-10 18:07

Re: Vand Blackberry
 
370 sau schimb cu N95 8Gb

MeMutzu 23-04-10 14:48

Re: Vand Blackberry
 
Vandut se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 16:18.

- Copyright 2026 4Tuning