Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Vand Dmc (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/183427-vand-dmc.html)

Iasmin 18-04-10 20:11

Vand Dmc
 
3 Attachment(s)
Acesta se poate instala pe un head-unit original de fabrica. Functioneaza la fel ca si o magazie de CD-uri (pe portul de cd) si pastreaza calitatea sunetului la fel ca pe CD. Se controleaza direct din butoanele head-unitului masinii dumneavoastra. Aveti nevoie de un stick USB sau de un SD card si va puteti bucura de muzica de calitate inalte (MP3 sau wma). de asemenea exista si o intrare auxiliara pentru surse externe de muzica precum mp3 player, Ipod, minidisk player si altele

Compatibil cu OEM Radio: BMW, Toyota, Honda, Volkswagen, Nissan, Ford, GM, Chrysler, Mazda, Hyundai, Subaru, Audi, Skoda, Seat
Compatibil cu Aftermarket Radio: Panasonic, Sony, Kenwood, Alpine M-autobuz, Alpine Ai-Net, Clarion Ce-net, Pioneer, JVC şi Sanyo.
Acesta vine cu cablul aferent pt legare la head-unit+cablu usb-usb+cablu jack-jack(3.5mm)+cititor de carduri sd pe usb
Detalii de contact:Te_Ammo_Inter
sau
0765572131-Iasmin

Pret:270 lei sau 65 euro

Iasmin 23-04-10 00:26

Re: Vand Dmc
 
Up pret negociabil!

Iasmin 25-04-10 18:56

Re: Vand Dmc
 
Se poate inchide!ms


All times are GMT +2. The time now is 14:54.

- Copyright 2026 4Tuning