![]() |
vectra A coupe ati vazut? poze
3 Attachment(s)
cateva poze
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
masina,beton.eu am vazut in ger unu k asta(cred)si am auzit k ar fi facut pt state.e real?
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
e tare masina...la noi o fi vreo una?
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
nu cred ca este la noi vreuna si nici dc e facuta pt state , poate sunt modificate de la 4 la 2 usi , habar n-am da arata interesant
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Masina este facuta de un maniac in ale tuningului dintr-un Vectra A normal > dc vreti sa vedeti mai mult da-ti search la "vectra 2D"
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
intradevar ... masina o fost taiata si scurtata ... usile din fata lungite ... geamuri la comanda .... bla bla, in germania mi se pare ca s-a intamplat minunea, este si un site cu toti pasii si zeci de poze in lucru ;)
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
seamna oleak cu Skyline , are asa o tenta spre el
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
imi place aia din prima poza, ....nu stiu cum reusesc unii sa faca asa ceva, e super :D
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Deci pot zice ka ori nissanu a copiat prototipul asta si a facut skylinu ori baietu l-a furat de la nissan:D
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Skyline se face inca din anii '70 si in general si-a pastrat forma de-alungul generatiilor, deci e foarte improbabil ca nissan a copiat ceva dupa aratarea aia de mai sus...
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
nici eu n-as prea crede ca ar putea nissanu sa copieze coupeul asta
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
super tare...imi place mult asa !
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
misto rau de tot!
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
prea jmekera masina nu am mai vazut frumos foc
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
calibra apare drept coupeul pt vectra a
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning