Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Audi (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi.html)
-   -   Audi A4 b6 2.5 quattro (https://forum.4tuning.ro/117-masina-mea-audi/183198-audi-a4-b6-2-5-quattro.html)

92jon 17-04-10 13:18

Audi A4 b6 2.5 quattro
 
5 Attachment(s)
Dupa cum spune si titlul este un audi A4 din 2002 quattro, motorizarea este una diesel de 2.5 V6 132kw adica vreo 180 de caluti, jante Al pe 17, dotari are destule :D, xenon, sistem audio bose (10 dif.) + DVD JVC.
si cateva poze :.....
(astept pareri si sugesti)

JusT_SaY_BoBo 17-04-10 21:17

Re: Audi A4 b6 2.5 quattro
 
salut in primul rand foarte frumoasa masina!ca sfaturi ii poti vopsi prilungirile si pragurile in culoarea caroseriei si scoate-i husa aceea de pe volan ca e foarte urata dupa parerea mea!o suspensie sport i-ar schimba mult aspectul!bafta cu masina

vinyl 17-04-10 22:10

Re: Audi A4 b6 2.5 quattro
 
daca ai facut triplele si farurile negre...fai si geamurile fata la fel..si cum a zis si cel de mai sus..suspensie..sport,praguri si prelungiri in culoarea masinii,si cam atat..husa atat timp ca tie tii comoda...nu inteleg de ce ai dao jos:) poate niste jante...

92jon 18-04-10 08:39

Re: Audi A4 b6 2.5 quattro
 
gemurile de pe fata au o tenta fumurie a fost si folie pe ele dar a trebuit sa o dau jos din cauza politiei, in ceea ce priveste pragurile o sa le fac in culoarea masini, iar cu suspensia stiu ca arata mortal dar mie groaza de gropile astea de la noi, si jantele imi plac si astea momentan, husa de pe volan o mai las pana imi imbrac volanul in piele, ms pt idei

dizzyluke 18-04-10 12:58

Re: Audi A4 b6 2.5 quattro
 
Interiorul arata bestial insa nici pe dinafara nu e de lepadat. Felicitari pt achizitie!

tracky 18-04-10 13:10

Re: Audi A4 b6 2.5 quattro
 
arata foarte foarte bine ..felicitari

92jon 18-04-10 21:38

Re: Audi A4 b6 2.5 quattro
 
Quote:

Originally Posted by dizzyluke (Post 3288487)
Interiorul arata bestial insa nici pe dinafara nu e de lepadat. Felicitari pt achizitie!

Quote:

Originally Posted by tracky (Post 3288525)
arata foarte foarte bine ..felicitari

ms mult


All times are GMT +2. The time now is 09:35.

- Copyright 2026 4Tuning