Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   vand alarma auto (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/183055-vand-alarma-auto.html)

blackshaddow 16-04-10 18:02

vand alarma auto
 
1. alarma auto partner noua cu modul ridicare geamuri

-deschidere portbagaj din telecomanda
-armare/dezarmare din telecomanda
-deschidere/inchidere portiere telecomanda
-re-armare automata
-inchidere de siguranta a portierelor
-localizare autoturism
-modul panica din telecomanda
-memorie nevolatila
-indicator led
-armare in regim de urgenta
alarma este noua si are garantie ,nu a fost montata pe masina se vinde deoarece am nevoie de bani
pretul este 200 ron

https://s4.postimage.org/gQWZ0.jpghttps://s2.postimage.org/GUhjr.jpg
2. bocanci militari piele noi
200 lei
https://s3.postimage.org/vfDOA.jpghttps://s2.postimage.org/GUVdJ.jpg

blackshaddow 11-05-10 14:15

Re: vand alarma auto
 
valabil ambele produse inca de vanzare

blackshaddow 08-08-10 22:31

Re: vand alarma auto
 
valabil de vanzare


All times are GMT +2. The time now is 14:54.

- Copyright 2026 4Tuning