Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Renault Megane R26 stock vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/182834-renault-megane-r26-stock-vs.html)

AdiR26 15-04-10 17:08

Renault Megane R26 stock vs. ...?
 
Sunt curios cum stau cu urmatoarele masini:

-Lancer Ralliart - stock
-Ibiza FR/Cupra 1.4 TSI - stock si modificate
-Corsa OPC - stock si modificate
-Mazda MX-5 2.0 - stock si modificate

Curse de pe loc si/sau din mers la alegere.

Stiu ca masinile sunt mai slabe teoretic si nu vreau victorii ieftine,sunt doar curios de rezultate/diferente.

Avionu 19-04-10 13:41

Re: Megane R26 stock vs...
 
Cu o skoda octavia 2 2.0 tdi 140 cp la baza dar cu ceva modificari te intereseaza? Nu de alta dar si eu sunt curios cum stau cu un r26 stock

Zyx 19-04-10 14:44

Re: Megane R26 stock vs...
 
Cu un Polo GTI cu soft si evacuare nu vrei sa vezi cum stai? Eu unul as fi curios sa vad cum stau cu un r26 stock... :)

chuckie 19-04-10 14:59

Re: Megane R26 stock vs...
 
@ Avionu & Zyx ambii ati vazut cum stati cu un R26 stock (cel galben din Anonymous) si ati fost in spate la vremea respectiva...
daca ati mai facut cv poate vreti cu un r26 cu soft acum ;

Zyx 19-04-10 15:41

Re: Megane R26 stock vs...
 
Eu unu mi-am mai facut ceva... Dar nu in asa fel incat sa rivalizez cu un R26 resoftat ;)

Avionu 19-04-10 16:21

Re: Megane R26 stock vs...
 
Si eu am mai facut cate ceva. Ne vedem la Tulcea

Ferny 02-05-10 02:07

Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
 
cu un R5 GTT modificat doresti???

mirel 19 20-05-10 18:38

Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
 
vrei sa incerci cu un scirocco 2.0

Nemilosu 21-05-10 09:09

Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
 
cu un batran audi 200 turbo quattro ??

Radu ERD 21-05-10 12:31

Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
 
as vrea sa incerc si eu cu un Cielo 2.0 aspirat. iti dau un PM cu numarul tau, eu am timp diseara daca vrei...

AdiR26 28-05-10 09:40

Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
 
Accept cu toata lumea, azi (vineri) sau maine (sambata) seara.
Dati PM daca iese cineva.
Sunt curios in special de Audi si Polo.

Ramane valabil pentru masinile specificate la inceput.

mirel 19 28-05-10 11:26

Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
 
treci diseara prin constitutiei sa vb


All times are GMT +2. The time now is 19:23.

- Copyright 2026 4Tuning