![]() |
Renault Megane R26 stock vs. ...?
Sunt curios cum stau cu urmatoarele masini:
-Lancer Ralliart - stock -Ibiza FR/Cupra 1.4 TSI - stock si modificate -Corsa OPC - stock si modificate -Mazda MX-5 2.0 - stock si modificate Curse de pe loc si/sau din mers la alegere. Stiu ca masinile sunt mai slabe teoretic si nu vreau victorii ieftine,sunt doar curios de rezultate/diferente. |
Re: Megane R26 stock vs...
Cu o skoda octavia 2 2.0 tdi 140 cp la baza dar cu ceva modificari te intereseaza? Nu de alta dar si eu sunt curios cum stau cu un r26 stock
|
Re: Megane R26 stock vs...
Cu un Polo GTI cu soft si evacuare nu vrei sa vezi cum stai? Eu unul as fi curios sa vad cum stau cu un r26 stock... :)
|
Re: Megane R26 stock vs...
@ Avionu & Zyx ambii ati vazut cum stati cu un R26 stock (cel galben din Anonymous) si ati fost in spate la vremea respectiva...
daca ati mai facut cv poate vreti cu un r26 cu soft acum ; |
Re: Megane R26 stock vs...
Eu unu mi-am mai facut ceva... Dar nu in asa fel incat sa rivalizez cu un R26 resoftat ;)
|
Re: Megane R26 stock vs...
Si eu am mai facut cate ceva. Ne vedem la Tulcea
|
Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
cu un R5 GTT modificat doresti???
|
Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
vrei sa incerci cu un scirocco 2.0
|
Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
cu un batran audi 200 turbo quattro ??
|
Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
as vrea sa incerc si eu cu un Cielo 2.0 aspirat. iti dau un PM cu numarul tau, eu am timp diseara daca vrei...
|
Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
Accept cu toata lumea, azi (vineri) sau maine (sambata) seara.
Dati PM daca iese cineva. Sunt curios in special de Audi si Polo. Ramane valabil pentru masinile specificate la inceput. |
Re: Renault Megane R26 stock vs. ...?
treci diseara prin constitutiei sa vb
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:23. |
- Copyright 2026 4Tuning