![]() |
Republica Dominicana
Daca a fost cineva sa ne spuna cum e si cat a costat sejurul (fara bilete si transport) costurile suplimentare de ex mini excursii, terase, etc. mie mi se pare un loc super de relaxare si un loc cu adevarat exotic. astept si parerile voastre care nu ati fost si ale voastre care ati fost
|
Re: Republica Dominicana
chiar nimeni....?????:rolleyes2
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning