Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Republica Dominicana (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/182688-republica-dominicana.html)

golf.gti75 14-04-10 20:40

Republica Dominicana
 
Daca a fost cineva sa ne spuna cum e si cat a costat sejurul (fara bilete si transport) costurile suplimentare de ex mini excursii, terase, etc. mie mi se pare un loc super de relaxare si un loc cu adevarat exotic. astept si parerile voastre care nu ati fost si ale voastre care ati fost

golf.gti75 15-04-10 10:03

Re: Republica Dominicana
 
chiar nimeni....?????:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 06:47.

- Copyright 2026 4Tuning