Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   prrobleme POLO 1,9 SDI - 1999 (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/182554-prrobleme-polo-1-9-sdi-1999-a.html)

giotto 14-04-10 07:45

prrobleme POLO 1,9 SDI - 1999
 
Buna ziua! Am si eu o problema! Masina se opreste in relanti la semafor sau cand sunt in coloana de masini. Porneste abia dupa 3 minute! Daca apuca sa se opresaca o data, mai face figura asta de 4-5 ori. Sunt zile in care nu am nici o problema cu ea!
Am fost la mecanic si s-au schimbat filtre, s-a verificat cutia de viteze si ambreajul, pe calculator nu s-a inregistrat nici o eroare!
Ce pot sa fac? Multumesc anticipat pentru informatii!

o_kh3 08-05-10 12:02

Re: prrobleme POLO 1,9 SDI - 1999
 
verifica aprinderea...


All times are GMT +2. The time now is 12:42.

- Copyright 2026 4Tuning