![]() |
prrobleme POLO 1,9 SDI - 1999
Buna ziua! Am si eu o problema! Masina se opreste in relanti la semafor sau cand sunt in coloana de masini. Porneste abia dupa 3 minute! Daca apuca sa se opresaca o data, mai face figura asta de 4-5 ori. Sunt zile in care nu am nici o problema cu ea!
Am fost la mecanic si s-au schimbat filtre, s-a verificat cutia de viteze si ambreajul, pe calculator nu s-a inregistrat nici o eroare! Ce pot sa fac? Multumesc anticipat pentru informatii! |
Re: prrobleme POLO 1,9 SDI - 1999
verifica aprinderea...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:42. |
- Copyright 2026 4Tuning