Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Am nevoie de putin ajutor !! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/182040-nevoie-putin-ajutor.html)

Black Rider 11-04-10 20:26

Am nevoie de putin ajutor !!
 
Am un mitubisi eclipse si sa stricat motoru as vrea daca stiti prin arad sau p undeva daca aveti vreun motor sau cv de genu pt ca eu nu am gasiit motoru este un 2000cm3 16v DOCH modelu motorului este 4g63 masina este din 96 si modelu este GS dac ma puteti ajuta cumva

squid 14-04-10 10:37

Re: Am nevoie de putin ajutor !!
 
ai fost la dezmembrarile de japoneze din gradiste?

Black Rider 02-09-10 23:36

Re: Am nevoie de putin ajutor !!
 
Am revenit dupa o lunga pauza in care nu am reusit sa imi gasesc un motor de mitubishi eclipse gs an 1996 model GS model motor 4G63 cilindee 2000 16Valve DOCH va rog daca stiti cumva vreunu in stare buna zicietim si mie ca nu nu am gasit inca am incercat in gradiste cam peste tot in arad si in timisoara nu stiu ce sa zic am vrut sa ii pun motor de golf 3 GTI dar nu merge cu omologarile :(

!41! 03-09-10 00:15

Re: Am nevoie de putin ajutor !!
 
Nu stii pe cineva care aduce de pe e-bay. de ?

Am vazut ca e pe mai multe modele de Mitsubishi motorul asta , pe Galant sau Space wagon de ex.

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trks...All-Categories

Daca ma gandesc bine e unul rosu in gradiste pe butuci da nu stiu daca are motor sau de care


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning