Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Plecare 9mai Tulcea... (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/182004-plecare-9mai-tulcea.html)

450yfz 11-04-10 17:25

Plecare 9mai Tulcea...
 
P 9 mai sunt liniutele la tulcea.....care cine vrea sa vina sa plecam o gasca mai mare...si cine vrea sa se dea cu masina....9 mai pica duminica....eu zic sa plecam de sambata si sa ne si distram putin p acolo ce ziceti???cei cu masini pe motorina ar fi bine sa faca un pas in fata k sa stim sa nu plece goi in masini!!!

450yfz 13-04-10 18:37

Re: Plecare 9mai Tulcea...
 
nimeni nu vine dak ziceam sa mergem la o bauta moca sau la curve moca....cum era!???

Cipri10 13-04-10 19:38

Re: Plecare 9mai Tulcea...
 
In cazul acela toata lumea era prezenta :))

BV83bax 16-04-10 19:47

Re: Plecare 9mai Tulcea...
 
curve? bautura unde ? vin si eu =)))


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning