![]() |
Plecare 9mai Tulcea...
P 9 mai sunt liniutele la tulcea.....care cine vrea sa vina sa plecam o gasca mai mare...si cine vrea sa se dea cu masina....9 mai pica duminica....eu zic sa plecam de sambata si sa ne si distram putin p acolo ce ziceti???cei cu masini pe motorina ar fi bine sa faca un pas in fata k sa stim sa nu plece goi in masini!!!
|
Re: Plecare 9mai Tulcea...
nimeni nu vine dak ziceam sa mergem la o bauta moca sau la curve moca....cum era!???
|
Re: Plecare 9mai Tulcea...
In cazul acela toata lumea era prezenta :))
|
Re: Plecare 9mai Tulcea...
curve? bautura unde ? vin si eu =)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning