Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   golf 3 GT CABRIO (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/181784-golf-3-gt-cabrio.html)

yo_gangsta 10-04-10 12:10

golf 3 GT CABRIO
 
9 Attachment(s)
salut baieti sper sa nu va plictisesc cu masina mea si cu pozele mai ales ;masina am luat-o din deva ,masina este ok d.p.v.d optik numai ca mai trebuie sa schimb ceva la ea.:D ca dotari are multe nu full motor 1.8 90 de caluti, geamuri electrice fata,spate decapotare hidraulica,probleme cu prelata sa desprins un pic pe spate :( o sa incerc sa o repar ,scaune sport incalzite ,oglinzi electrice incalzite,suspensie sport ,jante dupa cum se vede :D nu foarte mari dar ca aspect sunt ok in rest sper sa mai am bani sa o pot inscrie pe Bucuresti si sa repar ce trebuie la ea ,o sa mai postez daca sunt pareri bune :) sau rele :) atasez niste poze cred k v-am plictisit cu atata scris

ZaNe94 10-04-10 14:55

Re: golf 3 GT CABRIO
 
arata bine masina. chiar imi place. totusi imi pare ca am mai vazut, pentru ce e plasa care desparte locurile din fata de cele din spate?

tracky 10-04-10 15:48

Re: golf 3 GT CABRIO
 
misto ..si eu imi doresc un golf 3 cabrio ca a 2-a masina :P Sper ca ai unde s-o tii , ma refer la curte sau garaj ..altfel e nasol..

DBZ16 10-04-10 19:04

Re: golf 3 GT CABRIO
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3264652)
arata bine masina. chiar imi place. totusi imi pare ca am mai vazut, pentru ce e plasa care desparte locurile din fata de cele din spate?

este wind deflector (paravant) ca atunci cand mergi cu ea decapotata sa nu te vajaie vantul in fatza...:)

yo_gangsta 11-04-10 03:40

Re: golf 3 GT CABRIO
 
salut baieti :) nu am garaj dar momentan am pus niste banda izolatoare destul de lata impermeabila neagra si pot sa zic ca pana rezolv prelata asa va ramane :( plasa aia ajuta ft mult la vant :) am mers din pitesti decapotata pe autostrada si chiar se simte diff la viteze mari mai ales nu mai simti vantul in ceafa dar prin buc nu este necesar mai ales daca mai ai pe cineva in spate :D ma bucur ca va place si sper sa ne intalnim prin buc asa la un vw meeting va salut

zebi 04-12-10 17:55

Re: golf 3 GT CABRIO
 
Quote:

Originally Posted by yo_gangsta (Post 3266574)
salut baieti :) nu am garaj dar momentan am pus niste banda izolatoare destul de lata impermeabila neagra si pot sa zic ca pana rezolv prelata asa va ramane :( plasa aia ajuta ft mult la vant :) am mers din pitesti decapotata pe autostrada si chiar se simte diff la viteze mari mai ales nu mai simti vantul in ceafa dar prin buc nu este necesar mai ales daca mai ai pe cineva in spate :D ma bucur ca va place si sper sa ne intalnim prin buc asa la un vw meeting va salut

Sal as vrea si eu o palasa din aceea (wind deflector) tot pentru Golf 3 poti sa ma ajuti te rog, nu am gasit nicaieri....multumesc

yo_gangsta 07-12-10 22:38

Re: golf 3 GT CABRIO
 
de gasit nu gasesti decat pe ebay in germania sau daca nu iti iei frumos o plasa daia universala de tragi de ea de se pune la luneta si sa fie cam aceeasi dimensiune si o prinzi de jos de la bancheta din spate dar acum ,te-ai gasit sati cumperi plasa :D e iarna dreq o decapotezi acum?


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2024 4Tuning