Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   OUL 4TUNING (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/181177-oul-4tuning.html)

loaders 07-04-10 19:32

OUL 4TUNING
 
7 Attachment(s)
HRISTOS A INVIAT!!!Cu ocazia acestei sarbatori am facut ceva mai special ptr, forum si tin sa mentionez ca totul este facut MANUAL si cu ACUARELA!:lol:

rs-dey 07-04-10 21:35

Re: OUL 4TUNING
 
Foarte fain!!!!
Cine la facut?

loaders 07-04-10 21:37

Re: OUL 4TUNING
 
Aaaaaaaaa,sincer iubyta !!!!

andi_cimpean 07-04-10 23:29

Re: OUL 4TUNING
 
Super mişto. Atāt oul 4T cāt şi iconiţele stil ou.

Bmw_Rulllzzz 07-04-10 23:44

Re: OUL 4TUNING
 
are talent nu gluma. cred ca ar putea face un ban de pe treaba asta

tracky 07-04-10 23:47

Re: OUL 4TUNING
 
foarte cool :)

ZaNe94 13-04-10 17:01

Re: OUL 4TUNING
 
4tuning - te invata sa iti tunezi ouale :))=))

DTH 13-04-10 17:10

Re: OUL 4TUNING
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3274695)
4tuning - te invata sa iti tunezi ouale :))=))

:lol::lol::lol::lol: !!!!! Bună rău asta !!!


Frumoasă ideea īn sine dar nu pot spune că e grea de făcut ...:-)

ZaNe94 13-04-10 18:09

Re: OUL 4TUNING
 
cu o matrita si cu spray-ul :))

DTH 13-04-10 18:12

Re: OUL 4TUNING
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3274866)
cu o matrita si cu spray-ul :))

Bine că o poţi face şi cu markerul ...dar ideea ta este foarte bună şi mi-ai dat de gāndit pentru anu viitor :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:06.

- Copyright 2026 4Tuning