![]() |
OUL 4TUNING
7 Attachment(s)
HRISTOS A INVIAT!!!Cu ocazia acestei sarbatori am facut ceva mai special ptr, forum si tin sa mentionez ca totul este facut MANUAL si cu ACUARELA!:lol:
|
Re: OUL 4TUNING
Foarte fain!!!!
Cine la facut? |
Re: OUL 4TUNING
Aaaaaaaaa,sincer iubyta !!!!
|
Re: OUL 4TUNING
Super mişto. Atāt oul 4T cāt şi iconiţele stil ou.
|
Re: OUL 4TUNING
are talent nu gluma. cred ca ar putea face un ban de pe treaba asta
|
Re: OUL 4TUNING
foarte cool :)
|
Re: OUL 4TUNING
4tuning - te invata sa iti tunezi ouale :))=))
|
Re: OUL 4TUNING
Quote:
Frumoasă ideea īn sine dar nu pot spune că e grea de făcut ...:-) |
Re: OUL 4TUNING
cu o matrita si cu spray-ul :))
|
Re: OUL 4TUNING
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:06. |
- Copyright 2026 4Tuning