![]() |
[Schimb] machete.
3 Attachment(s)
Schimb aceste machete pe alte machete nu conteaza auto/moto (daca este nevoie le dau pe toate numai pentru una daca merita ).
|
Re: [Schimb] machete.
Ce scara si ce producator e Ferrari-ul ala?
|
Re: [Schimb] machete.
Scara 1/24 facut de firma Bburago. (Ferrari 250 LM)
|
Re: [Schimb] machete.
Fa-i te rog o poza separat, daca se poate. E 250lm, nu? Alte piese nu mai ai la el? Se deschide tot la el, nu?
|
Re: [Schimb] machete.
Pozele sunt un pic mai vechi acum are un eleron din kit pe porbagaj scaun interior si alte jante.Usi,geamuri nu are
|
Re: [Schimb] machete.
Te rog sa pui poze cu machetele in starea ACTUALA! Multumesc!
|
Re: [Schimb] machete.
si mai multe poze te rog cu porscheul...si mai multe detalii
|
Re: [Schimb] machete.
Porcheul 955 - rezervat pt. L4uR
Ferrari 250 LM - revervat pt. e30 eVG3n Au ramas: Tirul Scania, Jeepul cu platforma si piticania :D |
Re: [Schimb] machete.
daca evgen nu vrea 250lm,il iau eu;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:48. |
- Copyright 2026 4Tuning