Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Schimb] machete. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/180956-schimb-machete.html)

_Cox_ 06-04-10 21:41

[Schimb] machete.
 
3 Attachment(s)
Schimb aceste machete pe alte machete nu conteaza auto/moto (daca este nevoie le dau pe toate numai pentru una daca merita ).

e30_eVG3n 06-04-10 22:13

Re: [Schimb] machete.
 
Ce scara si ce producator e Ferrari-ul ala?

_Cox_ 06-04-10 22:15

Re: [Schimb] machete.
 
Scara 1/24 facut de firma Bburago. (Ferrari 250 LM)

e30_eVG3n 06-04-10 22:17

Re: [Schimb] machete.
 
Fa-i te rog o poza separat, daca se poate. E 250lm, nu? Alte piese nu mai ai la el? Se deschide tot la el, nu?

_Cox_ 06-04-10 22:24

Re: [Schimb] machete.
 
Pozele sunt un pic mai vechi acum are un eleron din kit pe porbagaj scaun interior si alte jante.Usi,geamuri nu are

coman razvan 06-04-10 22:36

Re: [Schimb] machete.
 
Te rog sa pui poze cu machetele in starea ACTUALA! Multumesc!

L4uR 06-04-10 22:46

Re: [Schimb] machete.
 
si mai multe poze te rog cu porscheul...si mai multe detalii

_Cox_ 06-04-10 23:28

Re: [Schimb] machete.
 
Porcheul 955 - rezervat pt. L4uR
Ferrari 250 LM - revervat pt. e30 eVG3n
Au ramas: Tirul Scania, Jeepul cu platforma si piticania :D

Darius DMS 07-04-10 08:41

Re: [Schimb] machete.
 
daca evgen nu vrea 250lm,il iau eu;)


All times are GMT +2. The time now is 15:48.

- Copyright 2026 4Tuning