Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   lamurire cu un cablu (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/180689-lamurire-cablu.html)

OcF9 05-04-10 18:50

lamurire cu un cablu
 
Salut, nu prea stiu daca postez unde trebuie ca nu am gasit nimic sa se potriveasca...am si eu un cablu...care nu am nici cea mai mica idee de la ce e si la ce foloseste, l-am gasit prin casa...are un capat de usb si un capat care intra in placa de retea...daca stie cineva la ce ar putea folosi asa cablu :???::???::?:

trafy-vr6 05-04-10 21:36

Re: lamurire cu un cablu
 
probabil modem extern ?

Dripci 07-04-10 10:55

Re: lamurire cu un cablu
 
Prelungitor pentru placa de retea pe USB.

OcF9 07-04-10 10:57

Re: lamurire cu un cablu
 
multumesc de raspunsuri:D

Dripci 07-04-10 10:58

Re: lamurire cu un cablu
 
Sau poate sa fie adaptor USB pt cablu de consola (adica pentru switchuri/routere) care se pot configura si prin consola. Depinde cum sunt firele inauntru.


All times are GMT +2. The time now is 13:26.

- Copyright 2026 4Tuning