Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand e30 316i impecabil (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/18050-vand-e30-316i-impecabil.html)

andrey2003 28-05-06 15:27

Vand e30 316i impecabil
 
5 Attachment(s)
E30 316i
An: 1988
Motor: M40, 1600 cmc, 73 kw/99 cp
Adus in tara in 04.2004 (Germania) Kit distributie nou (axa cu came, culbutori)
C.I.P putere 10cp / 14N/m
Suspensie sport H&R
Amortizoare noi (fata ulei - spate gas)
Discuri ventilate noi, saboti noi+cilindri
Diferential lung
Set roti de iarna aliaj 14" originale BMW
Volan M
Unic Proprietar
Optiuni: Oglinzi electrice, trapa, jenti aliaj 15"/7j

Piese de schimb: cutie de viteze, diferential scurt, oglinzi(stg+dr)fuzete fata, capota, usi, macarale fata geamuri electrice, parbriz, luneta.

Pret: 3900 eur
Tel: 0722 364 079 - Nicu

Skillzu 28-05-06 16:30

Re: Vand e30 316i impecabil
 
fuck..de cand urmaream masina asta....:evil:

mihai88 30-05-06 17:27

Re: Vand e30 316i impecabil
 
anu e 1988 da e cumva iesita din fabrica in august?!

andrey2003 30-05-06 19:42

Re: Vand e30 316i impecabil
 
nu stiu... daca esti chiar interesat suna si intreaba ;)

giubau_v8 02-06-06 19:35

Re: Vand e30 316i impecabil
 
tare masina..da de ce o vinzi?

LKS 02-06-06 21:46

Re: Vand e30 316i impecabil
 
masina arata brici ...cred ca si merge brici ...care ar cumpara`o ..ar face o investitie destul de buna...presupun ca masina nu e a lui ...:D

andrey2003 03-06-06 10:17

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Quote:

Originally Posted by LKS
masina arata brici ...cred ca si merge brici ...care ar cumpara`o ..ar face o investitie destul de buna...presupun ca masina nu e a lui ...:D

Presupui foarte bine... :-) masina este a unui prieten si o vinde ca vrea e46.


UP!!!:twisted:

andrey2003 05-06-06 08:47

Re: Vand e30 316i impecabil
 
UP!!!
10 caractere

Alfa_band 05-06-06 09:04

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Mai aveti putin si cereti pe o masina de 20 ani,5000 de euro!!!!!Si cu un *** de motor!

quze 05-06-06 22:34

Re: Vand e30 316i impecabil
 
pai cere si el acuma ... in 2007 o sa ceara 7-800 euro !

OaSe 08-06-06 17:39

Re: Vand e30 316i impecabil
 
un schimb cu un golf 2 nu t intereseaza? 1,6 disel, il gasesti la semnatura

andrey2003 09-06-06 10:06

Re: Vand e30 316i impecabil
 
nu...



UP... NEGOCIABIL!!!

<GXZ> 21-06-06 11:09

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Salut,
nu sunt interesat de acizitionarea masinii, dar am si eu o curiozitate... cum e inmatriculata masina asta in 2004 si adusa tot atunci din germania. (scuze daca am fost offtopic).

alecsutu1 21-06-06 11:15

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Quote:

Originally Posted by <GXZ>
Salut,
nu sunt interesat de acizitionarea masinii, dar am si eu o curiozitate... cum e inmatriculata masina asta in 2004 si adusa tot atunci din germania. (scuze daca am fost offtopic).

Recarosare

andrey2003 21-06-06 13:05

Re: Vand e30 316i impecabil
 
exact... pentru mai multe detalii suna la acel numar daca te intereseaza mai mult legat de inmatriculare ;)

UP!!! SUS!!!!


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning