![]() |
de vanzare apple iPod mini
4 gb..poti sa-l folosesti si ca unitate de stocare....e prea bun in loc de mp3 pt masina scoate mult mai bine decat blaupunkturile alea de 20 de milioane.....poti sa mergi cu el sa-ti iei filme alea alea.....e antishoc....are senzor de atingere pe roata aia.....poti sa-ti pui pe el fisiere txt si sa copii...jocuri...antisoc,antipraf...carcasa de kevlar etc etc 2-3luni are... 7 500.000 negociabil nu prea mult :)
|
Re: de vanzare apple iPod mini
8 Attachment(s)
............................
|
Re: de vanzare apple iPod mini
UP:arrow: ....
|
Re: de vanzare apple iPod mini
7mil ultimul pret...nimeni ma ...nevoie de bani
|
Re: de vanzare apple iPod mini
7 mil pe un ipod de 4 giga????OMG!!!
|
Re: de vanzare apple iPod mini
mane !!!! am dat unu la 320 ron nezgariat cu pachet full ca nou !!!! iti dau 290 ron
|
Re: de vanzare apple iPod mini
sunt si eu interesat, dar nu la pretul asta...
da-mi si mie ultimul pret pe PM! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:35. |
- Copyright 2026 4Tuning