Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   de vanzare apple iPod mini (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/18046-vanzare-apple-ipod-mini.html)

Eugen_TL 28-05-06 13:17

de vanzare apple iPod mini
 
4 gb..poti sa-l folosesti si ca unitate de stocare....e prea bun in loc de mp3 pt masina scoate mult mai bine decat blaupunkturile alea de 20 de milioane.....poti sa mergi cu el sa-ti iei filme alea alea.....e antishoc....are senzor de atingere pe roata aia.....poti sa-ti pui pe el fisiere txt si sa copii...jocuri...antisoc,antipraf...carcasa de kevlar etc etc 2-3luni are... 7 500.000 negociabil nu prea mult :)

Eugen_TL 28-05-06 13:25

Re: de vanzare apple iPod mini
 
8 Attachment(s)
............................

Eugen_TL 29-05-06 14:02

Re: de vanzare apple iPod mini
 
UP:arrow: ....

Eugen_TL 04-06-06 21:27

Re: de vanzare apple iPod mini
 
7mil ultimul pret...nimeni ma ...nevoie de bani

hit-man 05-06-06 22:56

Re: de vanzare apple iPod mini
 
7 mil pe un ipod de 4 giga????OMG!!!

fadidraghici 15-08-06 20:35

Re: de vanzare apple iPod mini
 
mane !!!! am dat unu la 320 ron nezgariat cu pachet full ca nou !!!! iti dau 290 ron

aditzu31 16-08-06 20:48

Re: de vanzare apple iPod mini
 
sunt si eu interesat, dar nu la pretul asta...

da-mi si mie ultimul pret pe PM!


All times are GMT +2. The time now is 15:35.

- Copyright 2026 4Tuning