Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 02-04-10 20:22

E36 - M43B18
 
6 Attachment(s)
Dupa cateva zile de gandire m-am hotarat pastrez pisica nu mai vreau urs dasta am si inchis vechiul thread .Cum spuneam este un E36 din 93 motor 1.8 ,interior piele,abs,servo,geamuri electrice fata,mai trebuie putin lucrat la ea dar o sa o fac si asta va ramane nu o mai dau ,legat de inmatriculat am sa o bag la BG cand am sa dau ursu ,am sa revin cu poze pe parcurs cu ce am sa fac pe la masina :D

ar_66_rau 02-04-10 20:29

Re: E36 - M43B18
 
sporr...k ai ceva de lucruu...;)

Neamtzu_e36 02-04-10 20:37

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by ar_66_rau (Post 3242963)
sporr...k ai ceva de lucruu...;)

stiu ca am ceva de munca la ea dar nu imi pare rau si sper sa scot ceva frumos ;) si mai am sa fac si aprinderea care a fost pusa invers ca nu porneste :sad:

ar_66_rau 02-04-10 21:02

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3242985)
stiu ca am ceva de munca la ea dar nu imi pare rau si sper sa scot ceva frumos ;) si mai am sa fac si aprinderea care a fost pusa invers ca nu porneste :sad:

las' k faci incet incet....si daca ai gusturi....de ce sa nu iasa ceva frumos;)....sa-ti ajute Dumnezeu...sa iasa ceva ft ft frumos...;)bafta

Wilgax 02-04-10 21:18

Re: E36 - M43B18
 
WELCOME BACK!Tot E36 ramane la putere momentan.Arata bine zic eu...dar cand te vei baga in ea va iesi crima!Am sa urmaresc topicul cu foarte mare interes!Spor la tunareala Neamtzule!Imi aduc aminte de cea de 2000.....ar fi iesit frumoasa si aia!Asta si mai si!

Marian_nebunu 03-04-10 06:35

Re: E36 - M43B18
 
Iuda mare :D:D:D ai tradat tu pisica pentru urs ntz ntz ntz

Neamtzu_e36 03-04-10 10:32

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3243076)
WELCOME BACK!Tot E36 ramane la putere momentan.Arata bine zic eu...dar cand te vei baga in ea va iesi crima!Am sa urmaresc topicul cu foarte mare interes!Spor la tunareala Neamtzule!Imi aduc aminte de cea de 2000.....ar fi iesit frumoasa si aia!Asta si mai si!

ooooo wilgax cf ? nu te-am mai vazut pe forum :D

Neamtzu_e36 03-04-10 10:33

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3243888)
Iuda mare :D:D:D ai tradat tu pisica pentru urs ntz ntz ntz

Bai Mariane iar incepi ma cu IUDA ?? :D:D am zis ca ramane pisica pai pisica ramane ;)

Wilgax 03-04-10 12:03

Re: E36 - M43B18
 
Ce sa fac Neamtzule.....uite sunt bucuros ca te-ai dat inapoi pe meleagurile lui E36 sa mai am cu cine discuta.Am avut niste divergente p-aci din cauza faptului ca postam mult si am zis sa o fac numai cand este strict necesar si nu prea am mai dat deoarece incerc sa strang bani sa-mi fac pisicuta asa incetu cu incetu si cam rar pe-acasa mai mult cu munca.Mai am si BACu acush acushik!Am incercat sa urmaresc celelalte thread-uri cu ursii aia mici si simpatici dar nu avea rostul.Acum....vreau sa vad ce iese din toata treaba asta cu noua ta achizitie si sper de data asta sa te tii de cuvant si s-o pastrezi sa iasa ceva beton din ea!Astept cu nerabdare poze si filmulete!


PS:zi-mi te rog raspunsul la o intrebare ca aici nu stiu......vine un interior de E36 coupe pe E36 limo?ma refer la scaune si mai ales la bancheta spate.

Neamtzu_e36 03-04-10 12:16

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3244418)
Ce sa fac Neamtzule.....uite sunt bucuros ca te-ai dat inapoi pe meleagurile lui E36 sa mai am cu cine discuta.Am avut niste divergente p-aci din cauza faptului ca postam mult si am zis sa o fac numai cand este strict necesar si nu prea am mai dat deoarece incerc sa strang bani sa-mi fac pisicuta asa incetu cu incetu si cam rar pe-acasa mai mult cu munca.Mai am si BACu acush acushik!Am incercat sa urmaresc celelalte thread-uri cu ursii aia mici si simpatici dar nu avea rostul.Acum....vreau sa vad ce iese din toata treaba asta cu noua ta achizitie si sper de data asta sa te tii de cuvant si s-o pastrezi sa iasa ceva beton din ea!Astept cu nerabdare poze si filmulete!


PS:zi-mi te rog raspunsul la o intrebare ca aici nu stiu......vine un interior de E36 coupe pe E36 limo?ma refer la scaune si mai ales la bancheta spate.

Pai ce sa zic domnu bafta cu Bacul si sa faci tu pisica ,eu sper din pisica asta sa scot ceva frumos asa mi-am propus ,leagat de intrebarea ta stiu ca scaunele de coupe merg pe sedan dar bancheta nu stiu dc sa zic da merge sau nu merge mai intereseazate ;)

Wilgax 03-04-10 12:22

Re: E36 - M43B18
 
Multumesc mult!Sper sa trec de el mai rapid ca e stress sincer.Pisicuta...probabil va intra la tuning capital dupa BAC stii cand poate voi scapa de saracia asta de oras sa ma angajez undeva cu bani mai multicei sa-mi permit sa o fac!Cat despre scaune in mare parte bancheta ramane problema!Am sa ma interesez oricum!Inca odata repet...pozici si filmuletze cu fiecare miscare ce-o faci in favoarea ei!Cu ocazia asta pana la urmatorul post Paste Fericit si sa vina iepurashul cu pachet /// m, jante interior bandouri ///M...sau tuning de calitate pe gustul tau!

Neamtzu_e36 03-04-10 12:40

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3244460)
Multumesc mult!Sper sa trec de el mai rapid ca e stress sincer.Pisicuta...probabil va intra la tuning capital dupa BAC stii cand poate voi scapa de saracia asta de oras sa ma angajez undeva cu bani mai multicei sa-mi permit sa o fac!Cat despre scaune in mare parte bancheta ramane problema!Am sa ma interesez oricum!Inca odata repet...pozici si filmuletze cu fiecare miscare ce-o faci in favoarea ei!Cu ocazia asta pana la urmatorul post Paste Fericit si sa vina iepurashul cu pachet /// m, jante interior bandouri ///M...sau tuning de calitate pe gustul tau!

Ms si tie iti urez PASTE FERICIT alaturi de cei dragi :-)

Neamtzu_e36 06-04-10 09:44

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Au venit deja 2 lucruri pt masina
- Grila fata noua ( fara nas)
- Volan M-teck

caddy26alex 06-04-10 12:07

Re: E36 - M43B18
 
fortza neamtule apucate de treaba!!!

PDV_1989 07-04-10 10:04

Re: E36 - M43B18
 
Pisi a ta arata ca fosta mea cand am luat-o:D, cu putin timp si niste bani va iesi ceva frumos. bafta in continuare.


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning