Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Drift Section - Sideways Action (https://forum.4tuning.ro/361-drift-section-sideways-action.html)
-   -   Sezonul imperecherii la masinile de drift :D ha ha (https://forum.4tuning.ro/361-drift-section-sideways-action/179824-sezonul-imperecherii-masinile-drift-ha-ha.html)

Tengu 30-03-10 22:56

Sezonul imperecherii la masinile de drift :D ha ha
 
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/ZgwE2CVvp98&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/ZgwE2CVvp98&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

skyZZo 01-04-10 15:31

Re: Sezonul imperecherii la masinile de drift :D ha ha
 
loool:lol:

dog99 04-04-10 03:15

Re: Sezonul imperecherii la masinile de drift :D ha ha
 
chiar tare:) si comentatori astia sunt penali rau:)

chiper 09-10-10 16:32

Re: Sezonul imperecherii la masinile de drift :D ha ha
 
la flacara a ejaculat:))


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning