Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau.html)
-   -   Good Tuning/Bad Tuning in Buzau (https://forum.4tuning.ro/192-buzau/17964-good-tuning-bad-tuning-buzau.html)

keemo 30-06-10 20:49

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Quote:

Originally Posted by wsn_asf (Post 3481658)
cine are poze cu un oltcit gri decapotabil? l-am vazut intr-o zi si am inteles ca ar fi de pe la noi

rugati-l pe propietarul golfului vr6 BZ xx ARD sa posteze cateva poze ,din cate am inteles ,el ar fi lucrat ceva timp la el..

italyan 10-10-10 16:12

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
4 Attachment(s)
pentru pyytbull ..si eu am schimbat ambreajul acum 2 luni patina in treapta 2 ,daca esti pregatit ne vedem in trafic:):):)cand ma vezi dai ca nu refuz


bafta tuturor

AnduGTR 10-10-10 23:28

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Pytbull are e46 320 D acum daca nu ma insel, deci nu cred ca acum mai are rost sa-i dea. Te-am vazut de cateva ori in trafic, te-am vazut si cu masina parcata...daca nu ma insel ai un sticker cu mazda fan club sau ceva de genul asta pe parbriz...ce motor ai? poate eu nu te refuz in trafic...depinzand de trafic ;)

italyan 11-10-10 22:03

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
da e adevarat am stikeru cu mazda .nu am motor mare , competitiv ..dar pentru fun ca oricare o calca. motor 1,4 16v

Madalyn Boss 17-10-10 22:54

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 3482131)
Oltcit decapotabil =))))) vreau sa-l vad =))

Pentru ca se vorbea de acel Oltcit decapotabil din Bz am reusit sa-l prind putin in trafic, masina este inscrisa pe Bz, am facut si 2 poze din pacate cu telefonul ca nu aveam camera in masina ... dar se vede :D

bz51zid 18-10-10 16:55

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
super tare admiratie pt acel om

hashu_1985 22-11-10 13:34

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Cunosc proiectul cu Oltcitul cabrio inca de la inceput...l-au facut cei de la autocom din bariera brailei

TZN 85 BUB 22-11-10 16:49

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
si e legal imatriculat pe buzau, sau are numar cu PROBE xxxxx , ca si in galati este un nene care modifica trabantul, unul este cu motor electric, si unul este decapotabil, dar are nr rosii cu PROBE xxxx. Intreb pentru ca e nesimtire de la rar sa ii dea voie sa taie plafonu si sa fie ok, si altuia cu roti mai mari decat normalul sa ii ridice certificatul !

dar una peste alta rata bine olteanu ! felicitari stapanului

hashu_1985 24-11-10 22:46

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Quote:

Originally Posted by TZN 85 BUB (Post 3834321)
si e legal imatriculat pe buzau, sau are numar cu PROBE xxxxx , ca si in galati este un nene care modifica trabantul, unul este cu motor electric, si unul este decapotabil, dar are nr rosii cu PROBE xxxx. Intreb pentru ca e nesimtire de la rar sa ii dea voie sa taie plafonu si sa fie ok, si altuia cu roti mai mari decat normalul sa ii ridice certificatul !

dar una peste alta rata bine olteanu ! felicitari stapanului

Ai perfecta dreptate in ceea ce spui numai ca in ROMANICA merge treaba aia cu: "TOT CE NU SE REZOLVA CU BANI...SE REZOLVA CU FOARTE MULTI BANI"...asa ca nenea asta cu roaba decapotabila a investit destui bani incat sa obtina si omologarea.Stiu sigur ca a ramforsat si arcul parbrizului.

tuner-man 29-03-11 23:26

Re: kitch tuning in buzau
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 732465)
inaca una...dragaica.....culmea e ca langa dragaica am surprins-o

Ala e de la mine , doamne sa vezi toba sport ce are nebunu ! :lol:

_Cox_ 30-03-11 22:24

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Quote:

Originally Posted by Madalyn Boss (Post 3735721)
Pentru ca se vorbea de acel Oltcit decapotabil din Bz am reusit sa-l prind putin in trafic, masina este inscrisa pe Bz, am facut si 2 poze din pacate cu telefonul ca nu aveam camera in masina ... dar se vede :D

Fi atent creca e si R32 ca are 2 evacuari =))
Bestial , multumesc pentru poze si felicitari pentru ele.

cosminelxxx 06-05-11 20:10

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
2 Attachment(s)
New entry :lol:

_Cox_ 06-05-11 22:33

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Quote:

Originally Posted by cosminelxxx (Post 4307935)
New entry :lol:

Doamne masina aia chiar exista? Ericum are la numar NFS deci e dă drift.

LIVIU 17 LIV 06-05-11 23:26

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 4308237)
Doamne masina aia chiar exista? Ericum are la numar NFS deci e dă drift.

COXULE ar fi buna una pt tn kri piese cu ea:lol:

LIVIU 17 LIV 06-05-11 23:26

Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau
 
Quote:

Originally Posted by LIVIU 17 LIV (Post 4308342)
COXULE ar fi buna una pt tn kri piese cu ea:lol:

ai face reclama l piese tunate:lol:


All times are GMT +2. The time now is 01:37.

- Copyright 2024 4Tuning