Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Cumpar microbus persoane (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/179196-microbus-persoane.html)

namhaz 28-03-10 11:39

microbus persoane
 
Caut un microbus de persoane, diesel, ideal un T4.
Ofer Clio bicorp 1.6 16v din 2000, abs, AC, computer de bord, geamuri si oglinzi electrice, inchidere cu telecomanda, inmatriculata Franta, acte valabile, mici probleme estetice si tehnice (o evaluez la 1500 euro, pret de vanzare sau schimb) sau un Chrysler Grand Voyager din 1997, piele, abs, AC, geamuri si oglinzi electrice, inchidere si alarma, jante aliaj, motor 2500 td, inmatriculata Bulgaria acum cateva luni (evaluata la 2800 euro pret de vanzare sau schimb).

Ofer una sau ambele masini, cu sau fara diferenta. Nu veniti cu masini supraevaluate, nu are rost sa ne pierdem timpul.

Revin cu poze in curand (sau puteti sa vedeti anunturile in semnatura). Masinile pot fi vazute in zona Ozana.

Tel. 0727566952

namhaz 01-04-10 09:00

Re: Microbus persoane, ofer Clio bicorp sau Chrysler Voyager + diferenta
 
14 Attachment(s)
Poze Voyager.

namhaz 05-04-10 17:07

Re: microbus persoane, ofer Renault Clio bicorp sau Chrysler Voyager + diferenta
 
Ofer intre 1000 - 3000 euro + una din masinile de mai sus pentru un T4 inmatriculat Ro, TDI. Diferenta functie de stare si dotari.

namhaz 09-04-10 16:22

Re: microbus persoane, ofer Renault Clio bicorp sau Chrysler Voyager + diferenta
 
Eventual dau ambele masini pe un T4 de persoane, inmatriculat Ro, stare buna, dotari.

namhaz 30-04-10 17:59

Re: microbus persoane
 
In continuare caut microbus persoane, de preferat T4 tdi.

namhaz 04-05-10 17:26

Re: microbus persoane
 
Ofer Clio + diferenta pentru microbus de persoane.

namhaz 04-06-10 00:01

Re: microbus persoane
 
Clio + 3000 euro pentru un microbus cu ac, abs, motorina, de persoane, inmatriculat ro si care bineinteles sa merite cu brio banii astia.

digi3 06-06-10 16:28

Re: microbus persoane
 
Am un vw lt 35 cu 16 locuri da vreau 6000neg nu masinile alea.

namhaz 06-06-10 19:46

Re: microbus persoane
 
Multumesc de oferta dar nu am decat B-ul... Bafta.

namhaz 12-06-10 19:32

Re: microbus persoane
 
2500e + clio + bmw... daca e cazul.

namhaz 19-06-10 08:57

Re: microbus persoane
 
3000e + clio + bmw, daca e cazul.

namhaz 28-07-10 01:02

Re: microbus persoane
 
4000 e + clio, dar doar daca e cazul...

namhaz 05-08-10 23:14

Re: microbus persoane
 
S-a rezolvat, mi-am luat T4 in sfarsit.
Se poate inchide, multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 15:06.

- Copyright 2026 4Tuning