![]() |
Audison SRX3 + SRX2
Am o intrebare legata de audison.
Stie cineva daca cele 2 amplificatoare mentionate in titlu au functie de master si slave? Adica srx2-ul poate ajuta canalul mono de la srx3? Unele voci spun ca se poate dar prefer sa aud si parerile altora. Intrebarea este pentru un amic si sincer nici eu nu stiu prea multe despre audison sau SQ in general. |
Re: Audison SRX3 + SRX2
niciodata... functiile master/slave le intalnesti la amplificatoare mono-canal, in general, ce permit linkuirea pentru o putere si eficienta mai mare. in cazul a 2amplifuri unul va fii setat pe master, iar altul pe slave...in acest caz toate reglajele si setarile se vor face prin ampliful setat pe master si setarile vor fi valabile pe ambele amplifuri
|
Re: Audison SRX3 + SRX2
Oare de ce am banuit ca o sa imi raspunda cineva din CNCA...
:)) mersi de raspuns. Bafta la competitii. Am intrebat pentru ca am un amic care vrea sa se apuce incetuc de sq si eu in afara de spl si un pic de baza in sq, mare lucru.... |
| All times are GMT +2. The time now is 13:06. |
- Copyright 2026 4Tuning