![]() |
Dupa cursa...
dupa cursa poate ramanem sa ne ''relaxam'' impreuna cine vrea mai multe detalii sa ma sune 0723 952 766 :wink: CU RESPEKT MICUTZU
|
Deja s`a mai discutat ca mergem dupa ce se termina undeva la un suc. A ramas sa alegem noi(din Cr) unde...pt ca e problema mare cu spatiul,se pare ca suntem multi si nu avem loc la o terasa...Ne descurcam noi sambata, cand vedem CATi vin si mai ales cati mai raman la \"relaxare\"...
|
Re:
mergem la disco !!!!! nu terasa :) ca discotecile is mari !
|
discotecile sunt mari.. si nici una in aer liber.. si pline de lume, fum, caldura &inghesuiala.. unde ca sa te `relaxezi` iti trebuie mese rezervate.. dar nici nu s`a stabilit unde si nici cati vor ramane dupa :?
Aspectul asta se poate discuta intai la o terasa nu? 8) :lol: -in cazul in care nu ploua.. asa cum se zice`n prognozele data mai sus :cry: - |
:shock: :shock: :shock: Si pana pe la 23 00 cand se poate merge la disco ce faci? Sau tu te duci la discoteca ziua in amiaza mare? :shock: Iar in al2lea rand NU toti raman pana seara, majoritatea pleaca devreme...asta dupa ce mergem toti la un suc sa ne cunoastem(forumistii) si sa vb despre ce s`a intamplat/ce`o sa mai fie...
|
Se mai discuta pe inca un topic despre asta.
Topic inchis! |
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning