Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova - 28.08.2004 (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004.html)
-   -   Dupa cursa... (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004/1790-cursa.html)

Anonymous 27-08-04 01:00

Dupa cursa...
 
dupa cursa poate ramanem sa ne ''relaxam'' impreuna cine vrea mai multe detalii sa ma sune 0723 952 766 :wink: CU RESPEKT MICUTZU

Carmen 27-08-04 01:46

Deja s`a mai discutat ca mergem dupa ce se termina undeva la un suc. A ramas sa alegem noi(din Cr) unde...pt ca e problema mare cu spatiul,se pare ca suntem multi si nu avem loc la o terasa...Ne descurcam noi sambata, cand vedem CATi vin si mai ales cati mai raman la \"relaxare\"...

Piry 27-08-04 02:09

Re:
 
mergem la disco !!!!! nu terasa :) ca discotecile is mari !

TranceGirl 27-08-04 02:14

discotecile sunt mari.. si nici una in aer liber.. si pline de lume, fum, caldura &inghesuiala.. unde ca sa te `relaxezi` iti trebuie mese rezervate.. dar nici nu s`a stabilit unde si nici cati vor ramane dupa :?
Aspectul asta se poate discuta intai la o terasa nu? 8) :lol: -in cazul in care nu ploua.. asa cum se zice`n prognozele data mai sus :cry: -

Carmen 27-08-04 02:14

:shock: :shock: :shock: Si pana pe la 23 00 cand se poate merge la disco ce faci? Sau tu te duci la discoteca ziua in amiaza mare? :shock: Iar in al2lea rand NU toti raman pana seara, majoritatea pleaca devreme...asta dupa ce mergem toti la un suc sa ne cunoastem(forumistii) si sa vb despre ce s`a intamplat/ce`o sa mai fie...

Gabi 27-08-04 05:31

Se mai discuta pe inca un topic despre asta.

Topic inchis!


All times are GMT +2. The time now is 02:14.

- Copyright 2026 4Tuning