Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Cumpar Player (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/178840-cumpar-player.html)

coxxy 26-03-10 00:39

Cumpar Player
 
Care sa aiba toata fata neagra ,cu lumina de fundal albastra,la butoane lumina rosie,sa citeasca mp3 si cu intrare usb.Adica ceva care sa se poriveasca pe un Passat.Buget 250 ron.De preferat din Bucuresti.

K L U 26-03-10 19:58

Re: Cumpar Player
 
1 Attachment(s)
Salut,
Am eu un Mp3 PANASONIC ,care este montat pe un Passat 3bg,dar nu are USB
Pret 200RON
tel: 0765.417.834
YM: b_30_hzl

coxxy 30-03-10 20:31

Re: Cumpar Player
 
Multumesc de oferta ,dar am rezolvat,se poate inchide!


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning