Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mercedes tuning (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning.html)
-   -   Mercedes - acoperit de diamante (https://forum.4tuning.ro/153-mercedes-tuning/17793-mercedes-acoperit-diamante.html)

roby18 23-05-06 14:53

Mercedes - acoperit de diamante
 
3 Attachment(s)
cel mai tare mercedes ....plin de diamante

DAFTEK 23-05-06 19:39

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
lol ... Mega Bling-Bling :peace: O fi a lui 50cent?

orlando 23-05-06 19:58

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
Quote:

Originally Posted by roby18
cel mai tare mercedes ....plin de diamante

un kitch infect...
oricum alea cred ca sunt shtrasuri nu sunt diamante veritabile ;)

DAFTEK 23-05-06 20:02

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
La asta ma gandeam si eu, dar totusi oare cum o arata la soare? :lol:

mihai88 23-05-06 20:19

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
ce oameni nebuni

romanov 23-05-06 22:40

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
asa ceva numa vreun sheik ar fi in stare sa-si cumpere.am impresia ca deja nu mai stie lumea ce sa inventeze in materie de tuning si cum sa iasa in evidenta...

giubau_v8 01-06-06 22:39

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
asta e buna pentru o anumita categorie de 'locuitori'

NightClubRacer 03-06-06 12:18

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
[/LIST]
Quote:

Originally Posted by DAFTEK
La asta ma gandeam si eu, dar totusi oare cum o arata la soare? :lol:

cred ca te orbeste,nui bine sa stai pe langa el si mai ales sa te uiti...oricum kitch tuning. Au stricat mercedesu si diamantele. :D

hu guta 23-06-06 09:46

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
la ce vteza prinde ii sar toate diamantele.sa vina pe la noi in buc sa dea cu ea in gropi

TheMagicPenguin 23-06-06 09:50

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
Quote:

Originally Posted by orlando
un kitch infect...
oricum alea cred ca sunt shtrasuri nu sunt diamante veritabile ;)

Asa e... Sunt shtrasuri... ;) Este la moda in USA sa iti invelesti in shtrasuri diferite obiecte... Mobile, iPod-uri, etc... Totusi... Aici s-a exagerat... :lol:

Dirty Pusherman 23-06-06 15:45

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
foarte urat! :???:

tha_nox 23-06-06 18:45

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
mah..luand in vedere blana de pe scaune e clar ca e facut pt vro parapanta blonda...ale carei gusturi nu se discuta..:rolleyes2

r3sp3cT 09-10-06 19:31

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
Sa vina la noi in Romania ca il pun tzigani cu tot cu sofer la gat :))

Alexc2vtr 09-10-06 20:39

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
Sincer,tuningul facut la masina asta imi aminteste de o piesa de a lui Chello
"bine ati venit in lumea muzici de calitate unde orice c***t daca straluceste indeajuns de mult,produce milioane"

tha_nox 10-10-06 00:03

Re: Mercedes - acoperit de diamante
 
Quote:

Originally Posted by Alexc2vtr (Post 580737)
Sincer,tuningul facut la masina asta imi aminteste de o piesa de a lui Chello
"bine ati venit in lumea muzici de calitate unde orice c***t daca straluceste indeajuns de mult,produce milioane"

da, ar aici se potriveste mai bine "daca produce milioane straluceste!"


All times are GMT +2. The time now is 21:39.

- Copyright 2026 4Tuning