Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND NVIDIA G-force FX 5200 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/17785-vand-nvidia-force-fx-5200-a.html)

Rikky 23-05-06 12:18

VAND NVIDIA G-force FX 5200
 
NVIDIA G-force FX 5200 128mb-128 biti w/TV/DVI
este noua producator Galaxy cu cd manual si cablu ala mic este AGP 8X!!


pret 140 ron negociabil!!!!

steaua23 23-05-06 12:55

Re: VAND NVIDIA G-force FX 5200
 
cablu ala mic e pentru tv-out ... ;)

fanete 23-05-06 16:23

Re: VAND NVIDIA G-force FX 5200
 
si la semnatura ta e salam?

Rikky 23-05-06 19:38

Re: VAND NVIDIA G-force FX 5200
 
da el e dar nu vad legatura cu ce am eu de vanzare? se putea rezolva cu un pm

Rikky 27-05-06 13:22

Re: VAND NVIDIA G-force FX 5200
 
s-a dat
Se poate inchide!!!

Alpine 04-06-06 19:55

Re: VAND NVIDIA G-force FX 5200
 
Imi zici si mie pls cu kt ai dat plak?Si...se gaseste cumparator ptr. una la fel?;)


All times are GMT +2. The time now is 20:58.

- Copyright 2026 4Tuning