Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   REV UP SQUAD (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/176945-rev-up-squad.html)

C_kst 17-03-10 09:42

REV UP SQUAD
 
Este vorba de un club nou,Rev up squad,infiintat de 3 membri :

Cristi - Seat leon top sport 1.8T 20V
Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4
Vlad - Seat ibiza

Am avut prima aparitie la 4tuning days de anul acesta cu 2 masini...cele doua leoane...
https://www.youtube.com/watch?v=ZorqBQHKVlA

Sper sa facem treaba pe viitor si vrem sa ramanem in formula cat mai mica.

Bfta tuturor.

C_kst 17-03-10 09:49

Re: REV UP SQUAD
 
13 Attachment(s)
Cateva poze semnate Mihai Nutiu....

B51TNS 17-03-10 10:02

Re: REV UP SQUAD
 
9 Attachment(s)
Hai ca incep eu primul........Seat Ibiza 6L 2008

C_kst 17-03-10 11:15

Re: REV UP SQUAD
 
10 Attachment(s)
Cristi - Seat leon t.s 1.8T 20V,2003

Mircea-Finutz 17-03-10 11:30

Re: REV UP SQUAD
 
vrum vrum! :)) bafta ba cu clubul fututi brandul ala mare! :*

C_kst 17-03-10 11:32

Re: REV UP SQUAD
 
8 Attachment(s)
Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4,2002

C_kst 17-03-10 11:33

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by Mircea-Finutz (Post 3193187)
vrum vrum! :)) bafta ba cu clubul fututi brandul ala mare! :*


Ms racheta :-)

trafy-vr6 17-03-10 22:01

Re: REV UP SQUAD
 
felicitari. multa bafta si la cat mai multe aparitii !

daffy duck™ 17-03-10 22:25

Re: REV UP SQUAD
 
bravo boi !!!!

felicitarile mele pentru club

cateva intrebari.....

ce motor are ibiza?
omu cu 4x4 o incearca cu un 4x4 benzina????

hai sa aveti o seara minunata!

te-am pupat cristisor!!!

C_kst 18-03-10 11:07

Re: REV UP SQUAD
 
Trafy...ms,bfta si voua la fel...

Daffy...ms,ibiza are motor mic :)

Daca vorbim de acelas 4x4 benzinar negru nu o incearca :D,nu ar fii corect...si tractorul nu are softul la masina...deci :D...ne mai auzim....

daffy duck™ 18-03-10 11:47

Re: REV UP SQUAD
 
am inteles...cand termina cu softul ( daca nu are unde sa il faca, da-mi un tel ceva si facem) ne auzim...chiar sunt curios

B51TNS 19-03-10 00:21

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by C_kst (Post 3196418)

Daffy...ms,ibiza are motor mic :)

MIC ai u in chilot fraiere :))

C_kst 19-03-10 10:27

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by B51TNS (Post 3198925)
MIC ai u in chilot fraiere :))

Gandeste-te la ceva....cum e cu motorul e si cu chilotul :lol:

KENZO 19-03-10 18:01

Re: REV UP SQUAD
 
Bah ce sa va zic....va urez un drum cat mai lung,frumos si plin de realizari pe plan cat mai profesional.Nu incercati sa bateti recordul la membri,mergeti pe linia asta cu care ati inceput...putini da buni;)

C_kst 19-03-10 22:58

Re: REV UP SQUAD
 
Kenzo...ms mult,nici nu aveam in gand sa arunc cu parasolare in tot orasul....


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning