![]() |
REV UP SQUAD
Este vorba de un club nou,Rev up squad,infiintat de 3 membri :
Cristi - Seat leon top sport 1.8T 20V Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4 Vlad - Seat ibiza Am avut prima aparitie la 4tuning days de anul acesta cu 2 masini...cele doua leoane... https://www.youtube.com/watch?v=ZorqBQHKVlA Sper sa facem treaba pe viitor si vrem sa ramanem in formula cat mai mica. Bfta tuturor. |
Re: REV UP SQUAD
13 Attachment(s)
Cateva poze semnate Mihai Nutiu....
|
Re: REV UP SQUAD
9 Attachment(s)
Hai ca incep eu primul........Seat Ibiza 6L 2008
|
Re: REV UP SQUAD
10 Attachment(s)
Cristi - Seat leon t.s 1.8T 20V,2003
|
Re: REV UP SQUAD
vrum vrum! :)) bafta ba cu clubul fututi brandul ala mare! :*
|
Re: REV UP SQUAD
8 Attachment(s)
Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4,2002
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
Ms racheta :-) |
Re: REV UP SQUAD
felicitari. multa bafta si la cat mai multe aparitii !
|
Re: REV UP SQUAD
bravo boi !!!!
felicitarile mele pentru club cateva intrebari..... ce motor are ibiza? omu cu 4x4 o incearca cu un 4x4 benzina???? hai sa aveti o seara minunata! te-am pupat cristisor!!! |
Re: REV UP SQUAD
Trafy...ms,bfta si voua la fel...
Daffy...ms,ibiza are motor mic :) Daca vorbim de acelas 4x4 benzinar negru nu o incearca :D,nu ar fii corect...si tractorul nu are softul la masina...deci :D...ne mai auzim.... |
Re: REV UP SQUAD
am inteles...cand termina cu softul ( daca nu are unde sa il faca, da-mi un tel ceva si facem) ne auzim...chiar sunt curios
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Bah ce sa va zic....va urez un drum cat mai lung,frumos si plin de realizari pe plan cat mai profesional.Nu incercati sa bateti recordul la membri,mergeti pe linia asta cu care ati inceput...putini da buni;)
|
Re: REV UP SQUAD
Kenzo...ms mult,nici nu aveam in gand sa arunc cu parasolare in tot orasul....
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning