Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   BMW (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/1768-bmw.html)

nxtaz 23-08-04 14:13

BMW
 
Diverse piese BMW seria 5 din '92.
Scrieti aici ce va intereseaza.

200SX 23-08-04 17:58

ce bmw pe benzina motorina, cu turbo fara ,... detalii

COObra 23-08-04 18:22

ce mai ai din el?
ce motor?
crezi ca merge ceva pe un 5 din 79?

nxtaz 23-08-04 20:29

motorul a fost de 2400 pe benzina, dar nu mai e :(
mai e din el usi,clima,jentile magneziu spitze (incerc sa le pun si poza) dar din pacate decat 3 - 200 E (TOATE), si multe chestii din interior(bord complet, bancheta.. etc..)instalatia pt geamuri electrice din usi, inchiderea.
a.. si mai e si cutia de viteze

nxtaz 23-08-04 20:35

c00bra...cred ca inchiderea, geamuri electrice.. nu vad de ce nu ar merge (asta in cazul in care nu ai deja) sau cutia de viteze poate merge.
Poate poti schimba tot bordul daca nu iti place cel existent :)

nxtaz 23-08-04 21:07

a... mai e si radiatorul.
daca imi mai amintesc ceva va zic, dar nu ezitati nici voi sa intrebati :)

nxtaz 25-08-04 00:06

faruri, stop-uri

guest 25-08-04 09:29

Re:
 
un geam de oglinda, sau amindoua ? pret ?

si, sint incalzite sau nu ?

nxtaz 25-08-04 15:35

15 E amandoua oglinzile complete !

guest 25-08-04 17:26

Re:
 
eu vreau doar sticlele. in ce stare sint ? si cum facem ?

nxtaz 25-08-04 17:42

guest .. dar eu o sa raman dupa aia cu oglinzile, ca fara sticla nu le ia nimeni.
Cei care le-ar lua banuiesc ca le iau pt ca s-au spart/pierdut..deci fara sticla raman cu ele in brate.Nu le pot da asa.Daca vrei ti le trimit prin posta.. le ambalez a.i. sa nu se sparga/crape.

guest 26-08-04 09:29

Re:
 
da, e ok asa dar as vrea sa le vad cum arata inainte sa platesc. n-ai vreun prieten in bucuresti sa i le trimiti lui, eu sa le vad si sa iti trimit banii ?


All times are GMT +2. The time now is 07:55.

- Copyright 2026 4Tuning