![]() |
[Vand/Combin] E30 2.5
6 Attachment(s)
-motor 2.5 24v fara vanos
-servo -oglinzi electrice heliomate -AC(aer conditionat) -culoare negru mat impecabila -blocant 3.64 carcasa mare -filtru sport Revolution -faruri cu lupa slimey angel -xenon 8000k faza scurta -proiectoare cu lupa -stopuri impecabile -bara fatza M`tech2 plastic -pleoapa dintr`o bukta -shadow line -geamuri blu` -jante pe 17" -cauciucuri 2o5/4o/16 Dunlop SP 9000 -flanse fatza 0.5 -flanse spate 1 -prezoane noi -toata bucsaraia noua -arcuri noi -amortizoare monroe` original noi -praguri AC Schnitzer -bara spate M`tech2 fibra -evacuare inox 63` -2 intermediare sport -finala inox japan -geamuri electrice -scaune sport JSV racing Matrix Bianco -centuri in 4 puncte JSV -cesuri 260km -casetofon pioneer 4x50w -boxe fatza kevlar -boxe spate bass MASINA ACUM 2 LUNI A INTRAT LE RECONDITIONAT SI SAU SCHIMBAT URMATOARELE: -grile fatza+nas -arunktor capota -radiator apa -curea accesorii -aparatori noroi -mocheta -bancheta -schimbate toate plasticele de la interior -maciulie schimbator+ husa piele -refacuta podeaua -refacutzi suportzi de cric -grunduita toata podeaua int/ext -antifonata int/ext -volan -frana de mana -refacuta instalatzia electrica int -mocheta portbagaj -mutata bateria in spate -cabluri bat. noi -baterie noua 90A -cabluri boxe+rca noi -ETC... -RCA+ITP valabile,itp`u este facut in feb 2010 -PRET : 3500 neg -Relatii despre masina la 0769.434.954 |
Re: [Vand/Combin] E30 2.5
jantele din ultima poza sunt acum pe urs
|
Re: [Vand/Combin] E30 2.5
trebuie sa ne gasim poate ne combinam cu roaba mea de 2,3.....:)
|
Re: [Vand/Combin] E30 2.5
3 Attachment(s)
upgrade cu jantele pe 17"
|
Re: [Vand/Combin] E30 2.5
https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...vand-golf.html schimbi cu asta? cam ce diferenta ai mai vrea?
|
Re: [Vand/Combin] E30 2.5
pai fa mi u o oferta ,ca u stii de ce bani dispui si ne intelegem noi...
|
Re: [Vand/Combin] E30 2.5
masina sa vandut multumesc se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning