Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   [Vand/Combin] E30 2.5 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/176504-vand-combin-e30-2-5-a.html)

Andu.JHN 15-03-10 15:46

[Vand/Combin] E30 2.5
 
6 Attachment(s)
-motor 2.5 24v fara vanos
-servo
-oglinzi electrice heliomate
-AC(aer conditionat)
-culoare negru mat impecabila
-blocant 3.64 carcasa mare
-filtru sport Revolution
-faruri cu lupa slimey angel
-xenon 8000k faza scurta
-proiectoare cu lupa
-stopuri impecabile
-bara fatza M`tech2 plastic
-pleoapa dintr`o bukta
-shadow line
-geamuri blu`
-jante pe 17"
-cauciucuri 2o5/4o/16 Dunlop SP 9000
-flanse fatza 0.5
-flanse spate 1
-prezoane noi
-toata bucsaraia noua
-arcuri noi
-amortizoare monroe` original noi
-praguri AC Schnitzer
-bara spate M`tech2 fibra
-evacuare inox 63`
-2 intermediare sport
-finala inox japan
-geamuri electrice
-scaune sport JSV racing Matrix Bianco
-centuri in 4 puncte JSV
-cesuri 260km
-casetofon pioneer 4x50w
-boxe fatza kevlar
-boxe spate bass


MASINA ACUM 2 LUNI A INTRAT LE RECONDITIONAT SI SAU SCHIMBAT URMATOARELE:

-grile fatza+nas
-arunktor capota
-radiator apa
-curea accesorii
-aparatori noroi
-mocheta
-bancheta
-schimbate toate plasticele de la interior
-maciulie schimbator+ husa piele
-refacuta podeaua
-refacutzi suportzi de cric
-grunduita toata podeaua int/ext
-antifonata int/ext
-volan
-frana de mana
-refacuta instalatzia electrica int
-mocheta portbagaj
-mutata bateria in spate
-cabluri bat. noi
-baterie noua 90A
-cabluri boxe+rca noi
-ETC...

-RCA+ITP valabile,itp`u este facut in feb 2010


-PRET : 3500 neg
-Relatii despre masina la 0769.434.954

Andu.JHN 15-03-10 15:47

Re: [Vand/Combin] E30 2.5
 
jantele din ultima poza sunt acum pe urs

jakal 15-03-10 23:06

Re: [Vand/Combin] E30 2.5
 
trebuie sa ne gasim poate ne combinam cu roaba mea de 2,3.....:)

Andu.JHN 17-03-10 14:48

Re: [Vand/Combin] E30 2.5
 
3 Attachment(s)
upgrade cu jantele pe 17"

Tod3rik 18-03-10 21:14

Re: [Vand/Combin] E30 2.5
 
https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...vand-golf.html schimbi cu asta? cam ce diferenta ai mai vrea?

Andu.JHN 19-03-10 12:32

Re: [Vand/Combin] E30 2.5
 
pai fa mi u o oferta ,ca u stii de ce bani dispui si ne intelegem noi...

Andu.JHN 21-03-10 18:40

Re: [Vand/Combin] E30 2.5
 
masina sa vandut multumesc se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning