Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Pareri 4tuning days (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/176406-pareri-4tuning-days.html)

Yackone 14-03-10 23:31

Pareri 4tuning days
 
Majoritatea dintre noi am fost prezenti acolo...As vrea sa vad ce parere aveti si voi despre marele eveniment si de ce? Rugamintea mea este sa fiti obiectivi;)

tzutzu.2009 15-03-10 00:19

Re: Pareri 4tuning days
 
In privinta mea, eu zic ca a fost ok! Masini au fost, fete au fost.....
Pacat de cursa de drift care s-a tinut pe un traseu pt barci mai degraba.....
In orice caz, era loc de mai bine.

Shuba88 15-03-10 03:39

Re: Pareri 4tuning days
 
Cum am scris si in threadul "mare" cu pareri, per total mia placut, nu regret ca m-am dus, si ma voi duce si la anu :D
Insa au fost minusuri, cum ar fii:
-Aglomeratia (mult mai ok a fost anul trecut in cladiri separate)
-Zgomotul (Muzica de peste tot, plus baiatul cu evo-ul caruia rateurile se auzeau si inafara salii :lol: )
-Unele masini neterminate (parerea mea este ca masini care mai au chit pe ici pe colo,nu au ce cauta la o expozitie gen 4t)
-Unele masini terminate (Nu vreau sa dau exemple dar cateva erau lucrate jalnic)
-Unele masini stock (nu chiar 100% stock dar maxim un "mini-kit" pe ele... iarasi nu au ce cauta la un show tuning)
-Fetele (hmm,cred k maxim 5 mi sau parut dragute, restul vai si amar, unele chiar de toata jena)

In rest numa bine :D, Multumesc 4tuning ;)

gabitza121 15-03-10 03:50

Re: Pareri 4tuning days
 
NASOL cu exceptia catorva masini care meritau sa fie acolo si sunt megacunoscute ca in fiecare an sunt prezente nimic interesant multe femei nasole pe langa masini adica erau mult mai multe faine care venisera ca si spectatoare decat alea de acolo,si multe masini nasoale sau lucrate de toata jena un mic exemplu era un golf 4 care avea niste lufturi de zici ca ii cazusera piesele pe masina din cer si cum au cazut asa au ramas.:twisted::twisted:

Robert Coca 15-03-10 06:17

Re: Pareri 4tuning days
 
Pentru mine a fost o pierdere de vreme... Aglomeratie, muzica data tare pe la cluburi... Incerci sa pozezi si tu subiectul principal masina + accesoriul femeia (ca la tuning show parca vi pentru masini) si se gaseste cate unu sa se traga in rama cu femeia ca de.. Si tu stai ca fraieru in fata masinii cateodata aplecat sa prinzi un unghi si astepti cate 10 minute sa-si faca Vasile poza cu telefonul cu gagica... Ma gandeam ca au mai evoluat oamenii dar m-am inselat.

La drift sincer sa va spun nu am vazut nimica. Am fost o singura data pe acolo si in 5 minute am plecat. Stai sa-ti rupi gatu sa vezi ceva printre capete. Organizarea la drift a lasat foarte mult de dorit. Incepand cu asezare spectatori si terminand cu jegul de pe circuit (nisip, apa).

La audio oamenii aia au stat in frig afara in parcare. Penibil sa organizezi ceva si sa nu-ti primesti musafirii in incinta complexului...

450yfz 15-03-10 07:36

Re: Pareri 4tuning days
 
foarte nasol putine masini faine...au fost si masini care chiar nu aveau treaba cu tuningul gen oltcitul ala frate ...........macar stiu k pana la buc si inapoi pot sa merg cu 20 de litri de motorina asa k 50% a fost ok mam distrat p drum dus intors....

IL Capo 15-03-10 08:31

Re: Pareri 4tuning days
 
Te-am facut, 12 litri dus-intors :)

Perfect Auto 15-03-10 12:34

Re: Pareri 4tuning days
 
Putini expozanti care sa prezinte cate ceva nou.Multe masini dupa cum au spus si altii sunt prezente in fiecare an cam cu aceleasi chestii...
50% a fost ok din punctul meu de vedere.

gabitza121 15-03-10 16:58

Re: Pareri 4tuning days
 
mai bine mergeam la paradisul acvatic si ne distram mai tare,dar asta e cand nu se mai face din pasiune si se face ptr bani asa se intampla

dexter_20 15-03-10 17:24

Re: Pareri 4tuning days
 
Anul asta mi s-a parut inghesuiala mai mare. Daca se organiza ca in ceilalti ani, in halele respective poate era mai bine. Masini au fost, ca unele au mai fost, ca unele nu trebuiau sa fie, insa ce m-a deranjat...unele nu erau spalate cum trebuie. Am vazut si chedere gazate, si scursuri si lufturi aiurea, dar asta nu m-a deranjat in mod deosebit. Poate ca din cauza frigului fetele au fost mai imbracate ca in alti ani, dar...am trecut si peste asta. Per total mi-a placut.

Robert Coca 15-03-10 17:46

Re: Pareri 4tuning days
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20 (Post 3186110)
Poate ca din cauza frigului fetele au fost mai imbracate ca in alti ani, dar...am trecut si peste asta.

Glumesti, nu?

sKyNeT 15-03-10 17:54

Re: Pareri 4tuning days
 
drumul a fost mai fain sincer...

Robert Coca 15-03-10 17:58

Re: Pareri 4tuning days
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 3186261)
drumul a fost mai fain sincer...

Aici iti dau dreptate.

dexter_20 15-03-10 19:49

Re: Pareri 4tuning days
 
Quote:

Originally Posted by Robert Coca (Post 3186212)
Glumesti, nu?

Nu puteam sa le dezbrac...poate din priviri

MIRCAT 15-03-10 22:03

Re: Pareri 4tuning days
 
-cel mai acru 4tuning de pana acuma!nici nu se compara cu ce a fost la cluj!
-masinile care au fost expuse(cele de sus) majoritatea nu aveau ce cauta acolo....nu se poate ca la un salon de tuning sa bagi masini cu spoilerele lovite,vopsea sarita sau capote vopsite cu spray-ul la intrare!!!
-masinile de jos.....majoritatea le stim de 1-2 ani(cu cateva exceptii)
-foarte putine noutati
-organizare de toata jena in special la drift si car audio
-pretul de intrare....jegmaneala pe fata .....de banii aia stateai in oras la o terasa si vedeai mult mai multe masini faine decat ce se putea vedea la acest "salon" de tuning
-per total.........o mare pierdere de timp!!!


All times are GMT +2. The time now is 21:51.

- Copyright 2026 4Tuning