Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   COMPRESMETRU (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/176117-compresmetru.html)

Alex4u 13-03-10 15:01

COMPRESMETRU
 
stie careva..de unde fac si eu rost de un manometru..din acela de masurat compresia la fiecare piston..??? dala care se insurubeaza in locul bujiilor numai bn:???:

valib 13-03-10 15:14

Re: COMPRESMETRU
 
mergi la un service auto...si ar trebui sa aibe:)

turbojack 13-03-10 15:34

Re: COMPRESMETRU
 
Vrei sa-l cumperi sau doar sa-l utilizezi pentru o masuratoare?

Alex4u 13-03-10 17:39

Re: COMPRESMETRU
 
da.as dori sa achizitionez unu..impreuna cu cnv care are un garaj..la care mai repara una alta:))

Alex4u 14-03-10 09:59

Re: COMPRESMETRU
 
up..?


All times are GMT +2. The time now is 12:08.

- Copyright 2026 4Tuning