![]() |
COMPRESMETRU
stie careva..de unde fac si eu rost de un manometru..din acela de masurat compresia la fiecare piston..??? dala care se insurubeaza in locul bujiilor numai bn:???:
|
Re: COMPRESMETRU
mergi la un service auto...si ar trebui sa aibe:)
|
Re: COMPRESMETRU
Vrei sa-l cumperi sau doar sa-l utilizezi pentru o masuratoare?
|
Re: COMPRESMETRU
da.as dori sa achizitionez unu..impreuna cu cnv care are un garaj..la care mai repara una alta:))
|
Re: COMPRESMETRU
up..?
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:08. |
- Copyright 2026 4Tuning