Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Schimb Mazda 323 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/175996-mazda-323-a.html)

oopscam 12-03-10 21:20

Mazda 323
 
* Informatii generale despre masina:
o Inmatriculata RO
o An fabricatie: 1996
o 157000 kilometri
o Capacitate: 1500 cmc
o Putere: 90 CP
o Carburant: Benzina
o Norma poluare: Euro 2

* Dotari:
o Climatizare: Aer conditionat
o Airbaguri: 2
o Geamuri electrice
o Alarma
o Inchidere centralizata
o ABS
o Servo directie
o Jante aliaj 15", trapa electrica, proiectoare ceata, scaune sport, scaun sofer reglabil in 4 pozitii, bancheta spate rabatabila din 2 bucati.
o Masina e inmatriculata de 2 luni jumate in RO. Fara 2 luni nu sunt PRIMUL proprietar !!!
o Masina merge impecabil!!! Accept unele variante auto.

* Pretul masinii:
o Pret: 2950 Euro

oopscam 17-03-10 10:40

Re: Mazda 323
 
SusSs

oopscam 19-03-10 20:34

Re: Mazda 323
 
sUs Up

oopscam 21-03-10 19:21

Re: Mazda 323
 
Sus de tot!

oopscam 23-03-10 21:45

Re: Mazda 323
 
Ceva pe Motorina?

oopscam 27-03-10 14:02

Re: Mazda 323
 
O bulgaroaica pe Motorina are careva?

oopscam 31-03-10 11:26

Re: Mazda 323
 
Up...Urgent

oopscam 06-04-10 00:36

Re: Mazda 323
 
2500 euro

oopscam 08-04-10 14:21

Re: Mazda 323
 
valabil

oopscam 10-04-10 16:38

Re: Mazda 323
 
Pretul este FIX!

oopscam 12-04-10 23:37

Re: Mazda 323
 
7 Attachment(s)
Poze cu masina! Negociabil si valabil

oopscam 15-04-10 09:23

Re: Mazda 323
 
Chiar nimeni interesat? Combinatii ceva? Dar cu diferenta ca am nevoie!

adrianmihai 15-04-10 09:38

Re: Mazda 323
 
Am eu un Opel Tigra dar in mod normal ar trebui sa mai dai diferenta si nu cred ca-ti convine...

bobby_gsi2 15-04-10 09:42

Re: Mazda 323
 
Kadett gsi cu ceva upgrade-uri plus diferenta?

oopscam 15-04-10 21:44

Re: Mazda 323
 
Quote:

Originally Posted by adrianmihai (Post 3279814)
Am eu un Opel Tigra dar in mod normal ar trebui sa mai dai diferenta si nu cred ca-ti convine...

Din pacate nu am bani, iar Tigra nu ma atrage, (e de femei mai mult). Parerea mea...

Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 3279826)
Kadett gsi cu ceva upgrade-uri plus diferenta?

Ceva poze si detalii... Si care ar fii diferenta pe care esti tu dispus sa o dai...?


All times are GMT +2. The time now is 10:07.

- Copyright 2026 4Tuning