![]() |
cabluri caldura golf 3
am dechis topicul asta in speranta ca am sa gasesc un rasp cat mai rpd....deci am modificat lumini bord si ventilatie ....ceea ce ma obligat sa desfac...tot panou de control al ventilatiei si al caldurii...acu e o prb mare nu mai am caldura ..adica nu cred ca am pus eu eu gresit si cat le-am inversat nu gasesc pozitia corecta......are cineva vreo explicatie sau poate ceva sfaturi sau poze....pls....
|
Re: cabluri caldura golf 3
nu poti pune acele cabluri grsit pentru ca odata puse gresit nu se mai invart butoanele tura completa,am desfacut si stiu despre ce e vorba,poate le-ai pus si cand ai montat totul a iesit cablul d iti comuta frig cu rece mai verifica acolo
|
Re: cabluri caldura golf 3
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:07. |
- Copyright 2026 4Tuning