Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   cumpar bmw e28 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/175317-cumpar-bmw-e28.html)

Luciane12 09-03-10 20:07

cumpar bmw e28
 
cumpar e28 cu caroserie in stare cat mai buna, fara rugina in zone critice(oale amortizoare, lonjeroane). prefer motor pe benzina de la 2.0 in sus, exclus culorile rosu, galben, visiniu. nu ma intereseaza interior, jenti bengoase si late elemente de "tuning".

bix 09-03-10 20:30

Re: cumpar bmw e28
 
iti dau eu

gri met 2.7 eta complet lasa mi pm

Luciane12 10-03-10 16:42

Re: cumpar bmw e28
 
un e28 bun, fara tunning, cu acte in regula. e cam greu de gasit, dar mai fac o incercare. urgent.

Luciane12 12-03-10 15:35

Re: cumpar bmw e28
 
un ultim up.

Luciane12 17-03-10 14:28

Re: cumpar bmw e28
 
up. caut un e28 in stare cat mai buna.

Luciane12 21-03-10 16:36

Re: cumpar bmw e28
 
UP. e28 cu acte in regula si caroserie buna, chiar si fara motor.
520/525/528

kosty69 22-03-10 14:25

Re: cumpar bmw e28
 
sall am eu un e28 d 2.0 benzina caroseria nu pot sa zic ca nu are rugina cat d cat am acte tot l el are doar sonda d l baia d ulei fisurata atat.. baga id yooo_tu69 dak esty interesat si vb pret foarte mik

DJ_SMK 22-03-10 22:49

Re: cumpar bmw e28
 
Quote:

Originally Posted by Luciane12 (Post 3206054)
UP. e28 cu acte in regula si caroserie buna, chiar si fara motor.
520/525/528

iti dau eu un e28 524 TD instare buna de functionare cat si optica.

Luciane12 16-12-10 12:20

Re: cumpar bmw e28
 
caut in continuare un 520 e28. merge si 518.
culoare metalizata gri/ albastru/alb/negru. acte in regula.

gaby88 08-03-11 21:26

Re: cumpar bmw e28
 
Quote:

Originally Posted by Luciane12 (Post 3902507)
caut in continuare un 520 e28. merge si 518.
culoare metalizata gri/ albastru/alb/negru. acte in regula.

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ml#post4085242 poate te-ar interesa asta ...

db_85_amd 08-03-11 23:34

Re: cumpar bmw e28
 
Quote:

Originally Posted by gaby88 (Post 4154004)

foarte frumoasa masina!

Luciane12 09-03-11 08:03

Re: cumpar bmw e28
 
Quote:

Originally Posted by gaby88 (Post 4154004)

am vb. pe mess. e proprietarul din acte plecat din tara. asa am inteles.


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning