Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - mi`goooh (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/174963-machete-lucru-goooh.html)

mi`goooh 08-03-10 12:56

Machete in lucru - mi`goooh
 
am un porsche care saracu ii cam varza:(.adica na nu are geamuri,un scaun si farurile si stopurile lipsa.m-am gandit sa fac din el un show car,adica boxe si leduri.sa vreau ca boxele sa si functioneze.cine ar putea sa-mi deie niste idei:D?

https://i949.photobucket.com/albums/a...re001Small.jpg
https://i949.photobucket.com/albums/a...re002Small.jpg
https://i949.photobucket.com/albums/a...re003Small.jpghttps://i949.photobucket.com/albums/a...re004Small.jpg
https://i949.photobucket.com/albums/a...re005Small.jpg
https://i949.photobucket.com/albums/a...re006Small.jpg

edyopel 08-03-10 18:11

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
casti ,scoti carcasa,lasi firele acolo
dupa le bagi la ce le folosesti
si iti merg >:D<

mi`goooh 08-03-10 18:13

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
ce casti?dinalea gen ipod dinalea mici?sau dinalea de pc?ca alea de pc is cam mari si nu o sa am loc.si alea de ipod is ok da nu o sa se auda tare difurile.

edyopel 08-03-10 18:14

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
de alea de ipod si daca ai loc in portbagaj legi si una de PC

mi`goooh 08-03-10 18:15

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
chestia ii ca nu am portbagaj la ea:|.adica nu se deschide,da o sa incerc eu sa vad cu pune una in fata:D.ms pt idee:P

edyopel 08-03-10 18:23

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
nu ai pt. ce si... tu nu ai mess?:D?

mi`goooh 08-03-10 19:59

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
ba da am.:)

alynex 09-03-10 17:09

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
Motorul il ai la ea,ca nu prea vad?
Vii odata la mine si facem in loc de scaunele spate un sistem audio dragut:D.

shoby13 17-03-10 20:04

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
ai putea sa bagi dif de casti de pc sub podea sub scaune ma refer si se aude mai tare umpik de altfel ai putea face o micuta diorama un fel de podium pentru masina si sub el sa ai comenzi si fire care se leaga sub masina ai putea pune reflectoare si cand apesi un buton sa dea flash-uri farurile sa se aprinda leduri sub masina dupa "bass-ul" audio

mi`goooh 17-03-10 20:33

Re: Machete in lucru - mi`goooh
 
shoby daca scriai mai repede:))
mam apucat deja de ea;))
sper ca maine sa reusesc sa o retusez mai bn si sa pun niste poze ^^


All times are GMT +2. The time now is 19:37.

- Copyright 2026 4Tuning