![]() |
mercedes 450SEL 6.9
2 Attachment(s)
Attachment 102878 Attachment 102879
am dat si eu de curand de acesta pagina si vroiam sa-mi prezint si eu masina. nu este cea mai noua dar asta-i gustul meu:mai oldtimer, cu 300 de cai si V8! |
Re: mercedes 450SEL 6.9
Doamne ce bijuterie,omule sa o stapanesti sanatos cred ca este unicata masina asta in Romania,nu am vazut model de genul asta niciodata!
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
Foarte, foarte frumoasa si bine intrtinute. S-o stapanesti sanatos;)
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
In cati bani sta asa ceva????
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
Superb exemplar :) chiar o raritate! Ai grija de ea si in continuare!
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
Am yo un filmulet cu una de asta cum arata dupa ce e lovita la 150 kmph . Am sal pun mai incolo . mentionez ca erau 4 persoane in masina si nici una na patit nik . nu-i de mirare , doar e mercedes.
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
Asta e o adevarata limuzina...care parca ofera mult mai mult decat un s-classe nou....este ceva foarte rar..ca un vin vechi...
Se vede ca este foarte bine intretinut. ;) |
Re: mercedes 450SEL 6.9
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: BIJUTERIE nu altceva, isi merita toti banii oricat ar fi costat, si motorul ala v8, uai! cred k si mori cand il auzi:D:dribble: :chainsaw: .Viata lunga fara reparatii capitale;)
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
m-am indragostit :)
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
o cumpar...! zi un pret :P
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
oO super! oldies but goldies!
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
Super frumoasă. Să o stăpâneşti sănătos. Cât ai dat pe ea?
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
mama ce intretinuta e.....:shock: :shock: :shock:
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
foarte frumoasa masina, iar motorul ala v8...cred ca te unge pe suflet cand ii dai talpa...sa o stapanesti sanatos
|
Re: mercedes 450SEL 6.9
incredibil ce bine arata...
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning