Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mercedes (https://forum.4tuning.ro/128-masina-mea-mercedes.html)
-   -   mercedes 450SEL 6.9 (https://forum.4tuning.ro/128-masina-mea-mercedes/17469-mercedes-450sel-6-9-a.html)

liviu69sel 16-05-06 19:47

mercedes 450SEL 6.9
 
2 Attachment(s)
Attachment 102878 Attachment 102879
am dat si eu de curand de acesta pagina si vroiam sa-mi prezint si eu masina. nu este cea mai noua dar asta-i gustul meu:mai oldtimer, cu 300 de cai si V8!

Alexc2vtr 16-05-06 21:07

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
Doamne ce bijuterie,omule sa o stapanesti sanatos cred ca este unicata masina asta in Romania,nu am vazut model de genul asta niciodata!

corrado-vr6 17-05-06 01:45

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
Foarte, foarte frumoasa si bine intrtinute. S-o stapanesti sanatos;)

corrado-vr6 17-05-06 01:47

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
In cati bani sta asa ceva????

mike20 26-05-06 13:13

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
Superb exemplar :) chiar o raritate! Ai grija de ea si in continuare!

PaRaDoX 26-05-06 14:12

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
Am yo un filmulet cu una de asta cum arata dupa ce e lovita la 150 kmph . Am sal pun mai incolo . mentionez ca erau 4 persoane in masina si nici una na patit nik . nu-i de mirare , doar e mercedes.

SHOGUN-A8 27-05-06 13:55

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
Asta e o adevarata limuzina...care parca ofera mult mai mult decat un s-classe nou....este ceva foarte rar..ca un vin vechi...
Se vede ca este foarte bine intretinut. ;)

BULLDOG 27-05-06 16:10

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: BIJUTERIE nu altceva, isi merita toti banii oricat ar fi costat, si motorul ala v8, uai! cred k si mori cand il auzi:D:dribble: :chainsaw: .Viata lunga fara reparatii capitale;)

andr3y-TAM 29-05-06 22:04

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
m-am indragostit :)

ediflorianus 31-05-06 19:18

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
o cumpar...! zi un pret :P

maxstudio 31-05-06 22:34

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
oO super! oldies but goldies!

Lao 31-05-06 23:07

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
Super frumoasă. Să o stăpâneşti sănătos. Cât ai dat pe ea?

Dirty Pusherman 31-05-06 23:20

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
mama ce intretinuta e.....:shock: :shock: :shock:

giubau_v8 02-06-06 14:24

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
foarte frumoasa masina, iar motorul ala v8...cred ca te unge pe suflet cand ii dai talpa...sa o stapanesti sanatos

Bogdan_mb 03-06-06 16:42

Re: mercedes 450SEL 6.9
 
incredibil ce bine arata...


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning