Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   4Tuning Girls Day - Piatra Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/174400-4tuning-girls-day-piatra-neamt.html)

Ali_ump 05-03-10 21:05

4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Te asteptam Duminica, 7 Martie, incepand cu ora 11, in Poligonul Auto din Piatra Neamt la un show auto, dedicat in exclusivitate fetelor, femeilor, mamelor si surorilor.

Membrii comunitatii 4Tuning Piatra Neamt impreuna cu alti invitati care speram noi vor raspunde invitatiei noastre vor face ture demonstrative de derapaje controlate cu participantele la eveniment, in masini mai mult sau mai putin modificate in acest sens.
Pentru ca Bucurestiul e cam departe si nu prea se poate ajunge la un show ca si cel organizat in capitala ne-am gandit sa desfasuram in paralel la nivel local un show asemanator!

Asadar fetele vor putea sa simta adrenalina de copilot, sa inteleaga mai bine (asta daca nu au facut-o pana acum :) ) pasiunea noastra - a barbatilor.
Vor avea parte de ture de circuit demonstrative si poate chiar vor avea ocazia sa incerce tehnicile demonstrate de piloti pe circuit!

Daca ai o masina modificata sau pentru mai multa senzatie una cu tractiune spate sau chiar integrala poti chiar tu sa ii arati prietenei sau iubitei de ce esti in stare pe circuit!

In conzluzie invitam pe toata lumea la zi plina de distractie, motoare turate si de ce nu la o zi de antrenament ca tot se apropie prima etapa din Campionatul National de Drift si din cate se pare vor fi si mai multi participanti din Piatra Neamt si din aceasta zona a tarii!

E ziua LOR, vrem sa le transmitem si lor sentimentul nostru de pasiune pentru masini! Duminica, rolul vostru este doar sa le aduceti, sa aveti grija de ele si sa va uitati cum fac taxi-drift. Si, evident, nu uitati aparatele foto acasa!

Asa ca vino Duminica, 7 Martie, in Poligonul Municipal Piatra Neamt, la 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt , impreuna cu prietena ta!


Adu-o ca sa vada de ce sunt pasionati barbatii de masini!

buddy_lexx 05-03-10 21:17

Re: 4Tuning Grils Day - Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by Scarto (Post 3151353)
Vezi ca ai gresit titlul ... Adica e Girls :) Graba strica treaba



avem si noi ,flacaii voie sa venim nu?:)))) eu ma ocup cu masurile de siguranta:D

Ali_ump 05-03-10 21:21

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Noi flacaii ne ocupam de adus fetele ...normal , oricine pooate sa vina dar fetele au parte de un tratament special:) Ele se dau in dreapta sau de ce nu la volan!

buddy_lexx 05-03-10 21:23

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 3151380)
Noi flacaii ne ocupam de adus fetele ...normal , oricine pooate sa vina dar fetele au parte de un tratament special:) Ele se dau in dreapta sau de ce nu la volan!

da da... oricum...pentru doritoare... am sa ma trag si eu putin cu parsul meu asa ca cine doreste e BINE venita! :D

Ali_ump 05-03-10 21:24

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Super ! Cine doreste este binevenit!

laurentiu NT 05-03-10 22:06

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 3151393)
Super ! Cine doreste este binevenit!

Chiar si pe o vreme ca asta?

Ali_ump 05-03-10 22:10

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Nu ne-a oprit in trecut ...de ce ar face-o acum? :)
Oricum Duminica va fi o zi frumoasa...e week end, o sa fie masini si fetele care ne sunt dragi...o sa fie zapada poate numa buna de zburat pe circuit de-a latu!
Deci n-are legatura vremea...

morpheusmaster 05-03-10 22:27

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Succes baieti! Sa tina vremea cu voi si sa aveti parte de un eveniment lipsit de neplaceri.

stefan_88 05-03-10 22:31

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Idee foarte buna :) . Asteptam si poze ...
Multa bafta ...si distractie placuta :).

Ali_ump 05-03-10 22:40

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Pacat ca nu esti la pozat! O sa incerc sa mai fac eu cateva poze :)

stefan_88 05-03-10 22:42

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 3151671)
Pacat ca nu esti la pozat! O sa incerc sa mai fac eu cateva poze :)

Chiar mi-ar fi placut sa fiu acasa , dar asta e . Ma pregatesc pentru marele eveniment:lol:

D@N_NSL 05-03-10 22:57

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 3151671)
Pacat ca nu esti la pozat! O sa incerc sa mai fac eu cateva poze :)

daca e vb de pozat sunt prezent!!:D

Ali_ump 06-03-10 01:14

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Quote:

Originally Posted by D@N_NSL (Post 3151748)
daca e vb de pozat sunt prezent!!:D

Chiar te rog! Te astept acolo!

Tryfy 07-03-10 12:47

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
10 Attachment(s)
Ideea a fost buna, doar ca vremea nu prea a tinut cu noi, s-a topit mult prea repede zapada de pe traseu, au mai ramas doar niste balti si pe alocuri, in curbe, era un pic mai umed asfaltul.
De asemenea nu prea a fost multa lume, in schimb au ajuns si cativa baieti de la Targu Neamt, care au testat circuitul.

Desi evenimentul nu a avut efectul scontat, e de apreciat initiativa , si putem doar sa speram ca un viitor eveniment va fi mult mai bine mediatizat si va veni si mai multa lume.

Sa privim drept inainte si sa asteptam perioada calda a anului, si rezultatele nu vor intarzia sa apara.


P.S. Cateva poze:

morpheusmaster 07-03-10 14:04

Re: 4Tuning Girls Day - Piatra Neamt
 
Stiti ce nu vad eu??? Domnisoarele...(in peisaj si pe scaunul din dreapta masinilor)...se pare ca au fost mai tentate de o duminica la cadurica...(urat...) si pacat ca nu a fost ceva de succes...no problema, timp mai este ;)


All times are GMT +2. The time now is 09:45.

- Copyright 2024 4Tuning