Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   Cumpar amplifcator (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/174273-cumpar-amplifcator.html)

al3xxut2u 05-03-10 14:46

Cumpar amplifcator
 
Ma intereseaza un amplificator pentru difuzoare. Ceva de genul 2x50-60w rms sau 4x50-60w rms, nu mai mult de 60w rms. Ma intereseaza sa nu fi fost desfacut si sa functioneze perfect. Ofer intre 100 si 200 ron maxim si numai Bucuresti cu proba.

Contact pe pm si lasati si nr de telefon.

al3xxut2u 06-03-10 16:07

Re: Cumpar amplifcator
 
Se poate inchide!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning