Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/174016-vand-nokia-1101-nokia-e66.html)

OviDasH 04-03-10 12:58

Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
Vand :
Nokia 1101 , impecabil , incarcator , nu e codat . Pret 100 Ron usor neg !!

Nokia E66 , impecabil , incarcator , card 2Gb , cablu de date , nu e codat . Pret 800 Ron usor neg !!

OviDasH 06-03-10 11:07

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
u p !

OviDasH 08-03-10 09:30

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
u p ....

peter 08-03-10 09:41

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
vezi ca E66 este 800 ron in magazin...

OviDasH 08-03-10 12:19

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
unde gasesti tu e66 cu 800 ron in magazin ? Eu am zis ca pretul este negociabil !

OviDasH 10-03-10 09:34

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
Nokia 1101 a fost dat !!

Cozmescu-Alin 10-03-10 09:40

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
un 8600 LUNA 9/10.

Te intereseaza pe e66 eventual o mica atentie acolo:lol:

OviDasH 10-03-10 10:22

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
nop ! vreau doar bani !

OviDasH 21-03-10 10:24

Re: Vand Nokia 1101 si Nokia e66 ! Noi
 
u p ! ! !


All times are GMT +2. The time now is 20:09.

- Copyright 2026 4Tuning