Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volane MOMO, (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/17378-vand-volane-momo.html)

vortex80 14-05-06 15:53

Vand volane MOMO,
 
Cantitate, ofer reducere importanta.

Mario_Dub 14-05-06 20:44

Re: Vand volane MOMO,
 
sal poze ai sa vad si ieo ceva si sa-mi aleg eventual? ai si butuc de opel astra f la el? de asemenea si pret...

manole74 14-05-06 22:44

Re: Vand volane MOMO,
 
Ceva poze si preturi? Te rog.

florin_cars 14-05-06 23:26

Re: Vand volane MOMO,
 
poze, preturi..si modelul ..sau doar la cantitate le dai, en-gros?

fanete 16-05-06 10:47

Re: Vand volane MOMO,
 
sunt criminali unii... nu model, link, site... pana mea
probabil se asteapta sa si vinda ceea ce ar vrea el sa vinda

florin_cars 16-05-06 21:54

Re: Vand volane MOMO,
 
Hondarul wrote:
"Vanzatorul trebuie sa puna pretul cerut."

deci?? te rugam....marfa si pretul....banii sau viata :lol: :twisted: :lol:

hit-man 16-05-06 22:39

Re: Vand volane MOMO,
 
cu cat dai millenium evolution?

vortex80 22-05-06 08:33

Re: Vand volane MOMO,
 
doar la en-gros.
modelele sunt Racer, Comando, Millenium II,
pretul este de 160 RON pe bucata.

topser 22-05-06 08:53

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
millenium II asta e ??

florin_cars 22-05-06 15:09

Re: Vand volane MOMO,
 
si en-gross, presupune un numar de...cate bucati?!?!
iar noi trebuie sa intrebam, k asa vreau 2 la 320 RONi :-P

florin_cars 22-05-06 15:09

Re: Vand volane MOMO,
 
eroare :x

vortex80 24-05-06 17:48

Re: Vand volane MOMO,
 
@topser: Modelul postat de tine e MOMO Trek.
si la en-gros inseamna 10 bucati.
am 30 de bucati momentan. Poate mai primesc inca vreo 20.

vortex80 05-06-06 21:48

Re: Vand volane MOMO,
 
10 Attachment(s)
Tot m-ati condamnat ca nu am poze.
Acum sunt si poze.
Pretul este de 55 de euro bucata. Orice bucata. Racer (fara MOMO scris cu galben sus sunt 2 bucati, iar Champion sunt 3 bucati).

bob 05-06-06 22:55

Re: Vand volane MOMO,
 
trimiti in tara cu plata rambus?

vortex80 06-06-06 08:58

Re: Vand volane MOMO,
 
Da.
Dar nu cu posta romana. iti trimit cu un curier.


All times are GMT +2. The time now is 19:37.

- Copyright 2026 4Tuning