![]() |
Vand volane MOMO,
Cantitate, ofer reducere importanta.
|
Re: Vand volane MOMO,
sal poze ai sa vad si ieo ceva si sa-mi aleg eventual? ai si butuc de opel astra f la el? de asemenea si pret...
|
Re: Vand volane MOMO,
Ceva poze si preturi? Te rog.
|
Re: Vand volane MOMO,
poze, preturi..si modelul ..sau doar la cantitate le dai, en-gros?
|
Re: Vand volane MOMO,
sunt criminali unii... nu model, link, site... pana mea
probabil se asteapta sa si vinda ceea ce ar vrea el sa vinda |
Re: Vand volane MOMO,
Hondarul wrote:
"Vanzatorul trebuie sa puna pretul cerut." deci?? te rugam....marfa si pretul....banii sau viata :lol: :twisted: :lol: |
Re: Vand volane MOMO,
cu cat dai millenium evolution?
|
Re: Vand volane MOMO,
doar la en-gros.
modelele sunt Racer, Comando, Millenium II, pretul este de 160 RON pe bucata. |
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
millenium II asta e ??
|
Re: Vand volane MOMO,
si en-gross, presupune un numar de...cate bucati?!?!
iar noi trebuie sa intrebam, k asa vreau 2 la 320 RONi :-P |
Re: Vand volane MOMO,
eroare :x
|
Re: Vand volane MOMO,
@topser: Modelul postat de tine e MOMO Trek.
si la en-gros inseamna 10 bucati. am 30 de bucati momentan. Poate mai primesc inca vreo 20. |
Re: Vand volane MOMO,
10 Attachment(s)
Tot m-ati condamnat ca nu am poze.
Acum sunt si poze. Pretul este de 55 de euro bucata. Orice bucata. Racer (fara MOMO scris cu galben sus sunt 2 bucati, iar Champion sunt 3 bucati). |
Re: Vand volane MOMO,
trimiti in tara cu plata rambus?
|
Re: Vand volane MOMO,
Da.
Dar nu cu posta romana. iti trimit cu un curier. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning