![]() |
E30 - Coupe DMX'u
10 Attachment(s)
in sfarsit am si eu un urs, mi-am dorit foarte mult...asea ca am salvat de la moarte unu, este un 2.0i coupe. Starea lui se oberva in poze, trebuie lucrat la tabla, dar merita! Actele sunt pe bucuresti, asea ca incepe marea restaurare. O sa-l fac in mare parte cat mai original, cu niste jante frumoase(probabil borbet a, t sau niste ozuri), autoblocant, un 2.8i de inceput...si mai vedem.
etapa 1...caroserie+vopsire, revin cu poze cu etapele. |
Re: E30 - Coupe DMX'u
frumos coupe-ul daca ai grija de el o sa iasa o super masina . bafta in continoare cu el .
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
O sa ai ceva de munca la el...bafta in continuare:D
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
Multa munca! Multa pasiune ! Succes! Daca tot ajungi pe la vopsitor poate afli un cod de culoare ca imi place albastrul asta!
Multumesc anticipat si spor la readus ursu la viatza! |
Re: E30 - Coupe DMX'u
Quote:
Quote:
Quote:
pasiune este, timp este...nu mie frica de munca,iar banii se fac ;) |
Re: E30 - Coupe DMX'u
Quote:
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si fara incidente spor la munca si nervi de otel.....
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
spor la treaba...merita salvat
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
ai ceva de munca nu gluma....
multa bafta cu el si putere de munca si financiara :) |
Re: E30 - Coupe DMX'u
Vreau să urmăresc acest proiect... baftă... o să ai nevoie!
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
Quote:
Nu multi au fost norocosi sa gaseasca un urs in bani ptuini si sa fie intretinut si au fost nevoiti sa o ia de la 0! |
Re: E30 - Coupe DMX'u
Bafta !!! ai ceva de munca dar merita .. ;)
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
Foarte frumos ursuletul, cu siguranta o sa scoti ceva frumos din el, spor la munca!
|
Re: E30 - Coupe DMX'u
Interesanta janta aia de pe stanga spate. :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:51. |
- Copyright 2026 4Tuning