Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!! (https://forum.4tuning.ro/28-femei/173635-4tuning-girls-day-show-raliu-drifturi.html)

Hondarul 02-03-10 17:10

4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
1 Attachment(s)
Ok, nu stii ce cadou sa-i faci de 8 Martie... Dai o bere si te salvam! :lol:

Fa-i cel mai tare cadou, de Ziua Ei!


Ii vei implini visul de-o viata - Moda si Adrenalina, la pachet!

Inscrie-ti prietena la 4Tuning Girls Day si las-o pe mana altuia. Dar nu oricine! Cei mai tari piloti profesionisti o vor da cu super-masini de sute de cai putere!

Prietena, sotia, sora, mama sau bunica, nu conteaza!

4Tuning si site-ul dedicat Lor, www.ele.ro, iti fac cel mai tare cadou, pentru Ea!



Duminica, 7 Martie, la Romexpo, in cadrul Modexpo, incepand cu ora 11.

Campionul de Raliu, Titi Aur, alaturi de Tengu si alti piloti profesionisti din Campionatul de Drift, vor face ture demonstrative cu participantele la eveniment.

La 4Tuning Girls Day, participantele vor primi cadouri si surprize din partea organizatorilor, dar si fotografii la bordul bolizilor de competitie. In plus, daca prietena ta este priceputa si ne demonstreaza ca are talent, va primi, gratuit, un curs complet de Drift.

Cine indrazneste sa nu-si inscrie prietena... nu vreau sa ma gandesc la ce-l asteapta!!! Deci, cine vine?

mishuking 02-03-10 22:08

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
vreau si eu mai multe detalii daca se poate:)
si vreau sa imi inscriu prietena deci ce trebuie sa fac?

bodo 03-03-10 00:11

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
eu nu reusesc sa o conving pe prietena mea sa se mearga :( , pot sa ma dau eu in locu' ei :lol:?? ,n-am nevoie de premii si alte alea :lol:

Hondarul 03-03-10 08:45

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
Sorry baieti, dar e ziua LOR, vrem sa le transmitem si lor sentimentul nostru de pasiune pentru masini! Duminica, rolul vostru este doar sa le aduceti, sa aveti grija de ele si sa va uitati cum fac taxi-drift. Si, evident, nu uitati aparatele foto acasa!

Participarea este GRATUITA, nu se plateste nimic. Nu trebuie decat sa iti aduci prietena!!!

bodo 03-03-10 09:24

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
poate o conving,daca nu o aduc cu forta :lol:

-Caz- 03-03-10 12:23

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
de data trecuta am vrut sa o urc in masina la taxi-drift , dar era cam aglomerat... cum procedez? trebuie doar prezenta ei acolo , sau completam ceva aici pe forum? La ce ora trebuie sa fim acolo? Multumesc !

cozmin23 03-03-10 12:25

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
cre ca o aduc si eu pe prietena mea ca acum sunt pieton si tre sa mai aiba si ea parte de senzatii pe 4 roti

Hondarul 03-03-10 13:15

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
Trebuie doar sa va prezentati acolo, cu Dansa de mana :) Atat!!! Incepand cu ora 11.

morpheusmaster 03-03-10 13:59

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 3142417)
Trebuie doar sa va prezentati acolo, cu Dansa de mana :) Atat!!! Incepand cu ora 11.

Deci am inteles bine :)) sambata gratis pentru domni si duminica gratis pentru domnisoarele domnilor :))...corect? :))

Hondarul 03-03-10 14:34

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
Nu domne... Doar Duminica, 7 martie gratis pentru domnisoare... Iar pentru domni, exista 4TuningDAYS!!!!! :)

morpheusmaster 03-03-10 14:37

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 3142583)
Nu domne... Doar Duminica, 7 martie gratis pentru domnisoare... Iar pentru domni, exista 4TuningDAYS!!!!! :)

Daca vine Naomi unde o incadram? :)) (Hondarule sper ca teai prins ca glumeam si in post anterior si in asta)

cozmin23 03-03-10 14:54

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
cat e intrarea pentru baieti?

SHOGUN-A8 03-03-10 15:32

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
Ma gandesc si la faptul ca o sa fie o foarte mare aglomeratie si ca daca ne anuntam pe forum macar o sa avem prioritate. Anyways, o sa o aduc acolo macar sa o sperii daca nu sa ii cresc pasiunea :D

Hondarul 03-03-10 17:06

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
Baietii, fetele, nimeni nu plateste nimic!! Este un eveniment CADOU, deci GRATIS, pentru fete!! Baietii... e gratis si pentru ei, vizita:) Ca in masinute, doar ELE se vor putea urca!

cozmin23 03-03-10 17:20

Re: 4Tuning Girls Day - Show, Raliu si Drifturi pentru ELE!!!
 
putem veni 2 baieti cu o fata?


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2024 4Tuning